Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 27. 03. 2023
Národná trieda, Košice I - Sever
2. izb.,pekný, slnečný byt pri OC Beta
139 000 €

2. izb.,pekný, slnečný byt pri OC Beta

139 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: 2 izbový byt
  Stav: Čiastočná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 55 m2
 • Cena za m2: 2 527,27 €/m²
  ID inzerátu: 4990125
Katarína Hirjaková a CENTURY 21 Realitné Centrum Vám ponúkajú na predaj HOLOBYT na ideálnom 3. poschodí, rekonštruovaného tehlového obytného domu, v lokalite Košice – Sever, na Národnej triede. V byte o výmere 55 m2 bola urobená rekonštrukcia, ktorá pozostáva z výmeny radiátorov, ďalej bola vymenená elektroinštalácia, rozvody vody, plynu, hygienický náter stien, vyrovnaná podlaha. Okná sú plastové so žalúziami. Byt je slnečný , orientovaný na východ a západ. V blízkosti sa nachádza širšie centrum mesta, OD Beta, reštaurácia Pizza domček, mŕtve rameno Hornádu s možnosťou korčuľovania v zime, neďaleký rekreačný areál Anička poskytujúci ďalšie možnosti športu, ako aj oddychu. Konečné úpravy bytu viete urobiť úplne podľa svojho vkusu a odpadá Vám práca s prerábaním už prerobeného, čo Vám v konečnom dôsledku ušetrí peniaze za byt, ktorý by ste síce kúpili už dokončený, ale nie 100%- ne podľa Vaších predstáv.
Vypracovanie kúpnych zmlúv právnikom, advokátsku autorizáciu, elektronické podanie návrhu na vklad, finančné sprostredkovanie a ešte viac Vám ponúkame v balíčku služieb ZADARMO!
Kontakt: Hirjaková 0905 380 380

Doplnkové charakteristiky

 • Energetický certifikát: B
 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet nadzemných podlaží: 6
 • Podlažie: 3
 • Typ konštrukcie: Tehlová
 • Kúrenie: Ústredné

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty