Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 29. 03. 2023
Továrenská 13, Malacky
BOSEN | Nadštandardná polyfunkčná budova Krogen, Malacky, 1886 m2
Cena dohodou

BOSEN | Nadštandardná polyfunkčná budova Krogen, Malacky, 1886 m2

Továrenská 13, Malacky, okres Malacky
Cena dohodou

info v RK


 • Typ: Predaj
  Druh: Iné komerčné priestory
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 1886 m2
  Zast. plocha: 1288 m2
 • ID inzerátu: 4990599
Bosen Group Vám ponúka na predaj polyfunkčnú budovu KROGEN v Malackách.

BUDOVA KROGEN: Má širokú škálu využitia ako napr.: sídlo firmy, administratívna budova, showroom, výrobná hala či skladový priestor, resp. kombinácia týchto využití.

Celková úžitková plocha je 1886,85 m2.

1 NP: Rozloha 1258 m2. Podlažie ponúka vstup do budovy z dvoch strán. Hlavným vchodom s vonkajším krytým schodiskom alebo obslužným zásobovacím vstupom taktiež s krytým schodiskom s rampou a veľkou priemyselnou sekčnou bránou. 1NP pozostáva zo vstupnej haly a otvoreného priestoru, ktorý sa dá sa upraviť podľa potrieb budúceho majiteľa, či už na kancelárie, sklady, výrobu alebo ich kombináciu.

1 PP: Rozloha 628 m2. Podzemné podlažie tvorí jeden otvorený skladový priestor so strojovňou vzduchotechniky. Priestor je presvetlený a prevetrávaný cez menšie okná, vďaka čomu je aj tu možnosť časť podlažia využiť na administratívne účely. Nachádza sa tu vstup so schodiskom z exteriéru a možnosťou vybudovania hydraulickej rampy.

Podlažia sú v interiéri prepojené schodiskom a výťahovou šachtou.

Spevnené plochy majú výmeru 1479 m2.

PARKOVANIE: Parkovisko v oplotenom areáli ponúka 35 parkovacích miest pre osobné autá, z toho má 6x parkovacie státie dĺžku 10 m - vhodné pre dodávky a nákladné vozidlá.

POZEMOK: Oplotený pozemok s rozlohou 3079 m2 sa nachádza v priemyselnej časti Malaciek s pripojením na inžinierske siete - voda, kanalizácia, elektrina, plyn. Vstup do areálu je s bezproblémovým prístupom aj pre nákladnú dopravu priamo z Továrenskej ulice. Oplotený areál má vybudovanú vlastnú cestnú komunikáciu a parkovisko pre zamestnancov, nákladnú dopravu a zákazníkov.

LOKALITA: Strategicky výhodná poloha areálu ponúka jeho všestranné využitie v súčasnosti, ale aj budúcnosti. Ponúka výborné napojenie na diaľnicu D2 či už smerom do hlavného mesta Bratislava alebo smerom na Brno

CENA: Info v RK

Viac informácií: https://michaljanci.com/polyfunkcna-budova-krogen/

Realitná kancelária Bosen Group je členom Realitnej únie SR a riadi sa jej Realitným kódexom. Uvedená cena je konečná, zahŕňa províziu realitnej kancelárie, právny servis zabezpečovaný advokátskou kanceláriou, úhradu základného správneho poplatku na katastri, poradenstvo k prevodu nehnuteľnosti a bezplatnú ponuku financovania prostredníctvom bankového úveru.

Doplnkové charakteristiky

 • Rok výstavby: 2022
 • Vlastníctvo: Firemné
 • Počet nadzemných podlaží: 1
 • Počet podzemných podlaži: 1
 • Typ konštrukcie: Tehlová
 • Prístupová komunikácia: Asfaltová

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty