Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 27. 03. 2023
Ulica Sándora Petőfiho, Dunajská Streda
Priamo pri Thermal park Dunajská Streda, moderný kvalitný nadštandardný RD
209 990 €

Priamo pri Thermal park Dunajská Streda, moderný kvalitný nadštandardný RD

209 990 €

vrátane provízie a servisu


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 99 m2
  Zast. plocha: 122 m2
  Plocha pozemku: 450 m2
 • Cena za m2: 2 121,11 €/m²
  ID inzerátu: 4993092
Centrum realít ponúka na predaj novostavbu 4-izbového nadštandardného bungalovu (súčasť dvojdomu) vo vynikajúcej lokalite v Dunajskej Strede – priamo pri Thermal parku, mimoriadne obľúbeného a vychýreného termálneho kúpaliska, v tichej a veľmi príjemnej lokalite s vynikajúcim dopravným napojením na novovybudovanú rýchlostnú cestu R7 - trasa Dunajská Streda – Šamorín – Bratislava centrum (cca 30 minút). Aktuálne štádium je síce holodom, ale dom Vám po dohode môže majiteľ dokončiť do štandardu bez akýchkoľvek starostí. Vynikajúca časť Dunajskej Stredy, okolité prostredie ponúka kompletnú občiansku vybavenosť a množstvo rozmanitých športových a kultúrnych aktivít. V bezprostrednom okolí sú krásne a moderné domy, obývané prevažne mladými rodinami.

RD bude skolaudovaný v 5/2023.

Dom je stavaný podľa individuálneho krásneho a moderného projektu. Každý dom má svoje vlastné obvodové múry, medzi nosnou a deliacou stenou medzi domami je 50 mm medzera vyplnená izoláciou, vrátane osobitného pripojenia na elektrinu, plyn, verejný vodovod a kanalizáciu.

Dom je súčasťou priestranného dvojdomu. Disponuje 4 izbami (obývacia miestnosť prepojená s jedálňou a kuchyňou plus 3 samostatné spálne, sociálne zázemie, technická miestnosť a úložný priestor v podkroví. Dvojdom je naprojektovaný tak, aby bolo dodržané maximálne možné súkromie pre každého z budúcich majiteľov. Samozrejmosťou sú vyhradené parkovacie státia a priestranná terasa s priamym vstupom z dennej časti. Domy spĺňajú požiadavky aj náročnejších klientov.

Zastavaná plocha je 122 m2 a jeho úžitková plocha je 99 m2. Ku každému domu patrí pozemok o výmere až 450 m2.

Dennú časť tvorí priestranná obývacia izba s nadčasovým francúzskym oknom vedúcim na terasu a veľkú záhradu, príjemne prepojená s kuchyňou a jedálňou. Zázemie tvorí technická miestnosť, predsieň s priestorom pre vstavanú skriňu a botník, kúpeľňa s umývadlom, sprchovým kútom a toaletou. Nočnú časť domu tvoria 3 samostatné veľké spálne, z chodby sú samostatné vstupy na toaletu s umývadlom a do krásnej kúpeľne s vaňou, navyše aj sprchovým kútom.

Technické riešenie domu: obvod a nosné steny – brúsená tehla 30 cm, interiér 11,5 cm, zateplenie 15 cm polystyrénom EPS 70, sedlová strecha Terran –strešná izolácia 2 x 20 cm minerálna vlna, sadrokartónový strop, podlahová izolácia polystyrénom o hrúbke 10 cm, vonkajšia fasádna silikónová omietka, cementový poter – hrúbka 6 cm, okapové zvody, hromozvod na komplet + revízia, omietky vápenno-cementové, plastové 6 komorové okná s trojsklom v prevedení antracit, vnútri biele, vchodové bezpečnostné dvere vo farbe, teplovodné podlahové kúrenie, 2 parkovacie miesta v zámkovej dlažbe. Satelitný, bezpečnostný a internetový rozvod v každej izbe. Elektrika 220/380. Predpríprava na alarm.

Pôdorys na vyžiadanie.

Cena tohto moderného domu je 209 990 € v štádiu holodom s možnosťou dokončenia do štandardu po dohode. V cene nehnuteľnosti je započítaný právny a hypotekárny servis.

Poskytujeme TOP servis v oblasti hypoték. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať, som Vám k dispozícii, Ing. Andrea Nagyová tel.: 0911890988, e-mail: nagyova@centrum-realit.sk

CENTRUM REALÍT Vám zabezpečí kompletný servis pri predaji, kúpe a prenájme nehnuteľností. Prostredníctvom nášho hypotekárneho partnera Vám zabezpečíme najvýhodnejšie financovanie nehnuteľnosti. Vďaka externej spolupráci s právnou kanceláriou ako aj internému právnikovi Vám garantujeme nadštandardný právny servis.

Kancelária je poistená voči zodpovednosti za škodu.

Cena ponúkanej nehnuteľnosti zahŕňa:
- vypracovanie potrebnej zmluvnej dokumentácie a realizáciu celej transakcie,
- poplatok za návrh na vklad do katastra nehnuteľností
- poplatky za overenie podpisov u notára,
- doručenie podkladov na kataster,
- asistenciu pri odovzdaní nehnuteľnosti a prehlásení energií a služieb,
- ďalšiu potrebnú asistenciu podľa dohody

Doplnkové charakteristiky

 • Rok výstavby: 2023
 • Rok kolaudácie: 2023
 • Energetický certifikát: A
 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet izieb/miestností: 4
 • Vonkajšie parkovacie miesto: Áno

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty