Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 24. 03. 2023
Bratislava V - Rusovce
SVOBODA & WILLIAMS I 6-izbová vila s bazénom RUSOVCE
Cena dohodou

SVOBODA & WILLIAMS I 6-izbová vila s bazénom RUSOVCE

Cena dohodou


  • Typ: Predaj
    Druh: Rodinná vila
    Stav: Čiastočná rekonštrukcia
  • Úžit. plocha: 548 m2
    Plocha pozemku: 2076 m2
  • ID inzerátu: 4994070
V tichej lokalite v blízkosti Rusovského kaštieľa je situovaná táto nadštandardná slnečná 6-izbová vila s klimatizáciou, vonkajším bazénom a majestátnou záhradou na veľkorysom 20 árovom pozemku. Lokalita bratislavskej mestskej časti Rusovce ponúka plnú občiansku vybavenosť či bezprostrednú blízkosť rakúskych hraníc.

Prízemie domu tvorí vstupná chodba s veľkou halou s elegantným schodiskom, hosťovská izba s walk-in šatníkom, hosťovská kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou, kuchyňa s ostrovčekom, jedálňou a priestrannou špajzou, slnečná obývacia izba s krbom, hlavná spálňa s walk-in aj vstavaným šatníkom a en-suite kúpeľňou s vaňou, sprchovacím kútom, toaletou a bidetom, pracovňa, sauna s fitness a práčovňa so skladom. Východ do záhrady je možný z obývacej izby, rovnako aj z kuchyne.
Na poschodí domu nájdete dve samostatné spálne, kúpeľňu s toaletou a sprchovacím kútom a walk-in šatník.

Odvetrávané zapustené podlažie je využívané ako sklad, technologické vybavenie a spoločenský priestor s vlastnou kuchynkou.

Štandardom vybavenia domu sú drevené parkety, žulová dlažba v kuchyni a vstupnej hale, veľkoformátové hliníkové okná s vonkajšími elektrickými žalúziami, podlahové kúrenie, klimatizácia, kompletne vybavená kuchyňa, centrálny vysávač, optický internet a satelitná TV, plynová kotolňa Buderus, solárne panely pre ohrev vody, alarm napojený na pult centrálnej ochrany.

Majestátna záhrada o veľkosti 14 árov disponuje bazénom (11 x 5 x 2 m2), vzrastlou zeleňou, stromami, záhradným domčekom a studňou s elektrickým čerpadlom pre automatické zavlažovanie záhrady a napúšťanie bazéna. Parkovanie je zabezpečené priestrannou dvojgarážou a vonkajším parkovacím státím.

Lokalita disponuje vlastnou materskou škôlkou, základnou školou, obchodmi, poštou, reštauráciami, wellness centrom, fitness, tenisovými a squashovými kurtami, bowlingovou dráhou a prírodou, ktorá okrem obľúbených jazier ponúka možnosť aktívneho relaxu ako sú cyklotrasy SVK-HU-AT, areál Divoká voda.

Interiér 420 m2, pozemok 2076 m2.

ID 35357
https://svoboda-williams.sk/predaj/rodinne-domy/detail/35357-rusovce
--

This premium, sunny five-bedroom villa with air-conditioning, an outdoor pool, and lovely garden stands on an over 20-are plot situated in a quiet location near the castle in Rusovce. This district in Bratislava, close to the Austrian border, offers complete civic amenities.

The ground floor consists of an entrance hall with a large foyer with an elegant staircase, a guest room with a walk-in closet, a guest bathroom with a shower and toilet, a kitchen with a central island, dining room, and pantry, a sunny living room with a fireplace, a master bedroom with a walk-in closet, built-in wardrobe, and en-suite bathroom with a bathtub, shower, toilet, and bidet, a study, a fitness room with a sauna, and a laundry room with storage space. Access to the garden is from the living room as well as from the kitchen.
On the upper floor are two separate bedrooms, a bathroom with a toilet and shower, and a walk-in closet.

The ventilated recessed floor is used as storage space with a utility room, and a social room with its own kitchenette.

Facilities include wooden parquet floors, granite tiles in the kitchen and entrance hall, large-format aluminum windows with exterior motorized blinds, underfloor heating, A/C, a fully equipped kitchen, a central vacuum, optical Internet and satellite TV, a Buderus gas boiler, solar panels for hot water, and an alarm connected to a central security desk.

The extensive 14-are garden features a swimming pool (11 x 5 x 2 sq. m.), mature greenery, trees, a garden house, and a well with an electric pump to irrigate the garden and fill the pool. There is also a spacious double garage and outside parking space.

In the neighborhood, there is a kindergarten, elementary school, shops, a post office, restaurants, a wellness center, a fitness center, tennis and squash courts, a bowling alley, and abundant green spaces. In addition to the nearby popular lakes you can bike along the SVK-HU-AT trail, and have fun at the Wild Water complex.

Interiour 420 m2, plot 2,076 m2.

ID 35357
https://en.svoboda-williams.sk/predaj/rodinne-domy/detail/35357-rusovce

Doplnkové charakteristiky

  • Vlastníctvo: Osobné

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

Svoboda & Williams - Christie's International Real Estate Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. Zobraziť všetky inzeráty (150)
skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty