Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 27. 03. 2023
Kvašovecká, Dubnica nad Váhom
Stavebný pozemok v Dubnici nad Váhom!
80 832 €

Stavebný pozemok v Dubnici nad Váhom!

80 832 €


  • Typ: Predaj
    Druh: Pozemok pre rod. domy
  • Plocha pozemku: 842 m2
  • Cena za m2: 96 €/m²
    ID inzerátu: 4995555
RADO Reality Vám ponúka na predaj slnečný stavebný pozemok v Dubnici nad Váhom! Pozemok je zaradený v územnom pláne mesta, má rozlohu 842 m2, pravidelný obdĺžnikový tvar (40x21 metrov) a nachádza sa pri asfaltovej príjazdovej ceste. Inžinierske siete sa nachádzajú pri pozemku (elektrina, voda, plyn). Odpad je možné riešiť formou žumpy, alebo napojením na kanalizáciu (cca 150 m).

Pozemok je situovaný v mestskej časti Kvášovec, má vynikajúcu dostupnosť do centra mesta, mimo hlavných ťahov. Môžete tak zabudnúť na každodenné otravné dochádzanie z okolitých satelitných dedín. Veľmi dobrá je aj dostupnosť do Novej Dubnice (cez Kolačín) 3 km a na diaľničný privádzač - 3,5 km. Prístup na pozemok je z asfaltovej cesty.

Ak hľadáte miesto pre Váš vysnívaný dom, priamo v meste, vo vybudovanej lokalite na rovinatom pozemku, táto ponuka je pre Vás! Mesto Dubnica nad Váhom ponúka kompletnú občiansku vybavenosť - materské, základné a stredné školy, polikliniku, lekárne, obchody, možnosti kultúrneho a športového vyžitia.

Cena pozemku: 96 Eur/m2

Ing. Michal Mišovec
RADO Reality Group
Tel: +421 904 887 338
E-mail: misovec@radoreality.sk

Uvedená cena je konečná pokiaľ sa zmluvné strany nedohodnú inak a nenavyšuje sa o odmenu sprostredkovateľa, v cene je zahrnuté právne poradenstvo, vyhotovenie kúpnych zmlúv, hypotekárne poradenstvo a uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad do katastra nehnuteľností.

Doplnkové charakteristiky

  • Vlastníctvo: Osobné
  • Terén pozemku: Rovinatý

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty