Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 27. 03. 2023
PBU-202-vp-9200, Košice IV - Juh
Výr.-sklad. priestory (500-9.200 m2, nakl. rampa, vykur., klim. vjazd MV, žeriav)
41 400 €/mes.

Výr.-sklad. priestory (500-9.200 m2, nakl. rampa, vykur., klim. vjazd MV, žeriav)

41 400 €/mes.


  • Typ: Prenájom
    Druh: Výrobné priestory
    Stav: Kompletná rekonštrukcia
  • Úžit. plocha: 9200 m2
  • Cena za m2: 4,50 €/m²/mes.
    ID inzerátu: 4996010
DOMIOS | špecialista na komerčné nehnuteľnosti od roku 1991 - ponúka na prenájom komerčný areál s polyfunkčným využitím v južnej časti mesta ležiaci na vonkajšom komunikačnom okruhu s výborným prístupom pre zásobovanie z dvoch smerov.

Na veľkom oplotenom a stráženom pozemku (18.600 m2) je komplex viacerých priemyselných hál (9.200 m2) s rôznou svetlou výškou (4m, 8m, 12m), administratívne (1.700 m2) sociálne (1.300 m2) a technické zázemie. Celková výmera všetkých priestorov je 14.300 m2. Konštrukčne ide o kombináciu železobetónového skeletu a murovaných stien. Výrobné haly majú 4 zásobovacie vstupy s rampami pre kamióny. Niektoré haly majú mostové žeriavy. Haly majú dostatok denného svetla a priemyselné liate podlahy. Budovy majú napojenie na všetky inžinierske siete a centrálne vykurovanie. Sú plne klimatizované. Areál má vlastnú trafostanicu, záložný diesel agregátor aj kompresorovú stanicu. Kancelárske zázemie sa nachádza v samostatnom trakte na prízemí aj 1. poschodí, pozostáva z kancelárií, šatní, sociálneho zázemia pre zamestnancov a stravovacích priestorov (až pre 600 zamestnancov).

Objekty sú polyfunkčne využiteľné najmä na výrobu alebo sklady. V areáli a jeho bezprostrednej blízkosti je dostatok parkovacích miest pre zamestnancov aj návštevy. V dosahu areálu je zastávka MHD aj možnosti stravovania. Objekt / areál sa prenajíma prioritne ako celok a dlhodobo (5-10 rokov).

Cena za prenájom celého areálu: 60.000 €/mes. (bez médií a bez DPH).

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

V prípade vážneho záujmu je možné vytvoriť a prenajímať aj menšie výrobno-skladové celky s výmerami (bez administratívy) od cca 1.000 m2 - 9.200 m2.

Cena menších celkov (bez médií a bez DPH):

- výrobno-skladové priestory: od 4,50 €/m2/mes. (závisí doby nájmu)
- administratívne priestory: od 8,50 €/m2/mes.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

DOMIOS je zmluvný partner vlastníka nehnuteľnosti poverený zabezpečením jej prenájmu. Služby DOMIOS pre záujemcov o kúpu sú zdarma. V prípade záujmu o kúpu, technické špecifikácie, aktuálny stav obsadenosti alebo obhliadku kontaktujte:

Ing. Peter Bubelíni, tel. č.: +421 (0) 903-636-903

Viac informácií o uvedenom celku a ďalších voľných priestoroch nájdete na stránke DOMIOS. sk.

Na maily bez telefónneho čísla nereagujeme.

Doplnkové charakteristiky

  • Energetický certifikát: A

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty