Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 24. 03. 2023
Slávičia, Miloslavov
Miloslavov - 1-izbové, 2-izbové a 3-izbové byty v štandarde
103 000 €

Miloslavov - 1-izbové, 2-izbové a 3-izbové byty v štandarde

103 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: 1 izbový byt
  Stav: Vo výstavbe
 • Úžit. plocha: 30 m2
 • Cena za m2: 3 433,33 €/m²
  ID inzerátu: 4996827
Ponúkame Vám na predaj 1-izbové, 2-izbové a 3 -izbové byty už v piatej epate obľúbeného porjektu Anna Park.

Rozmýšľate nad kúpou bytu v Bratislave, no zdajú sa Vám ceny neskutočne vysoké? Necelých 10 kilometrov od Bratislavy sa nachádza moderné a pritom výrazne lacnejšie byty v Anna Parku v obci Miloslavov. Krásne a moderné bývanie v dvojizbovom byte môžete získať o 20-30% lacnejšie ako v okrajovej časti Bratislavy.

Pokojná lokalita, dostupnosť hlavného mesta, kvalitná architektúra ,moderné technológie a hektárový zelený park, to sú hlavné prednosti novostavieb projektu Anna Park – bytových domov v obci Miloslavov.

Vybrať si môžete z 1, 2 a 3 izbových bytov, ku ktorým prislúchajú na prízemí predzáhradky, na ostatných podlažiach balkóny, či. lodžie.

Vykurovací podlahový systém môžete v lete využiť aj na pasívne chladenie, preto už nemusíte dodatočne investovať do klimatizácie, či hlučných ventilátorov. Sálavé chladenie podlahovým systémom je na rozdiel od bežnej klimatizácie energeticky úsporné, neobťažuje studeným prúdiacim vzduchom, nevíri prach, čo ocenia najmä alergici a nevyžaduje pravidelný servis spojený s čistením a výmenou filtrov.

Miloslavov ponúka už dnes základnú občiansku vybavenosť (škôlka, škola, potraviny, pošta, reštaurácie) a neďaleko Anna Parku je postavené nové obchodné centrum so supermarketom a lokálnymi prevádzkami – OC Miloslavov

Kolaudácia 12/2023.

Veľkou výhodou projektu je spôsobom financovania, kde úšetríte nemalé peniaze za poplatok pri poskytnutí úveru a znalecký posudok, ktorý nebudete potrebovať. Spôsob financovania je veľmi jednoduchý: po výbere bytu podľa Vašich predstáv, nasleduje podpis rezervačnej zmluvy a zloženie rezervačného poplatku vo výške 2000 EUR. Do 14 dní od podpisu rezervačnej zmluvy uzatvoríme zmluvu o budúcej kúpnej zmluve a do 7 dní od jej podpisu zaplatíte 15% z kúpnej ceny bytu. Zvyšnú časť kúpnej ceny bytu doplatíte až po kolaudácii. Využite ponuku hypotekárneho financovania v 4 bankách

Všeobecná úverová banka, a. s.
Slovenská sporiteľňa, a. s.
Československá obchodná banka, a.s.
UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a. s.

Pri kúpe bytu v bloku B môžete podpísať rezervačnú zmluvu a čerpať úver po kolaudácii s dnešnou sadzbou hypotéky.

Cena bytu je vo vyhotovení štandard.

Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať: predaj@annapark.sk , 0948 862 790.

www.annapark.sk

Doplnkové charakteristiky

 • Energetický certifikát: nemá
 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet izieb/miestností: 1

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty