Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 27. 03. 2023
Halalovka, Trenčín
2 izbový byt s kuchynským kútom + samostatný spací kút, 72 m2, balkón, Trenčín, ul. Halalovka / Juh
135 000 €

2 izbový byt s kuchynským kútom + samostatný spací kút, 72 m2, balkón, Trenčín, ul. Halalovka / Juh

135 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: 2 izbový byt
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 72 m2
 • Cena za m2: 1 875 €/m²
  ID inzerátu: 4996875
Ponúkame Vám na predaj 2 izbový byt s kuchynským kútom v Trenčíne - Juh, ul. Halalovka. Byt sa nachádza v murovanom bytovom dome, skolaudovanom v roku 2000 (v roku 2022 dodatočne zateplenom). K bytu s podlahovou plochou 56,55 m2 prislúcha betónová pivnica s výmerou 8,45 m2 + 7,50 m2 balkón. Byt prešiel v roku 2018 čiastočnou rekonštrukciou (vybudovanie spacieho kúta, výmena obložkových zárubní a interiérových a vchodových dverí, sanita). ENERGETICKÁ TRIEDA: A0 - nízka spotreba energie na vykurovanie a celkovú prevádzku (+ v lete nie je potrebná klimatizácia). Vykurovanie a ohrev úžitkovej vody je riešený elektrickým bojlerom (v roku 2021 bola zrealizovaná výmena). Vykurovanie: vlastné, elektrické. Mesačné náklady na elektrinu sú vo výške 70,-eur + poplatok správcovi je cca 100 eur/mesiac. Bytový dom je bez výťahu. Obvodové konštrukcie z pálenej brúsenej tehly hr. 300 mm + zateplenie 160 mm), vodorovné konštrukcie - monolitická železobetónová doska, medzibytové a schodiskové priečky sú z akustickej pálenej tehly. Zateplené sú aj pivničné a garážové priestory. Pokojná lokalita s výhľadom na zeleň, občianska vybavenosť (BILLA, OZC Južanka, lekáreň, zdravotné stredisko, zubár), v blízkom okolí školy, škôlky, bus zastávky. Výborná dostupnosť do centra mesta. Byt je IHNEĎ k dispozícii. Cena bytu: 135.000,- eur + možnosť dokúpiť exteriérové parkovacie státie priamo pred bytovým domom za 10.000,- eur. Cena nehnuteľnosti zahŕňa: vypracovanie zmluvnej dokumentácie, návrhu na vklad, úhradu kolkov za návrh na vklad, overenie podpisov predávajúceho na zmluvách, právne a hypotekárne poradenstvo, províziu RK. Bližšie informácie o ponuke nehnuteľnosti Vám rada poskytnem v pracovné dni od 8.00 - 17.00 hod., telefonicky: 0903 214 211 alebo mailom: bernathova@b4reality.sk

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet nadzemných podlaží: 5
 • Podlažie: 1
 • Počet izieb/miestností: 2
 • Počet balkónov: 1
 • Počet pivníc: 1

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty