Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 02. 02. 2023
Továrenská, Smolenice
2-IZB. BYT - SMOLENICE, VÝHODNÁ CENA
89 900 €

2-IZB. BYT - SMOLENICE, VÝHODNÁ CENA

89 900 €

Možná dohoda


 • Typ: Predaj
  Druh: 2 izbový byt
  Stav: Čiastočná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 62 m2
 • Cena za m2: 1 450 €/m²
  ID inzerátu: 4997551
CENOVO DOSTUPNÉ BÝVANIE AJ PRE RODINY
Chcete žiť na vidieku v tesnej blízkosti lesov, no rodinný dom je na vás priveľký a pridrahý? Tu nájdete vhodné riešenie. Byt je priestranný, ponúka VÝMERU 3-IZBOVÉHO ZA CENU 1-IZBOVÉHO V TRNAVE, je dobre orientovaný, s výhľadom, ktorému nezacláňajú iné “bytovky”. Drobnými úpravami sa môže stať vaším novým domovom a blízka príroda odreagovaním od dnešnej doby. Šikovnou rekonštrukciou by bolo možné z bytu spraviť aj 3-IZBOVÝ. V prípade, že na cestovanie nevyužívate auto, oceníte 5 minút peši vzdialenú stanicu, autobusovú zastávku pri dome, či možnosť zapožičania si zdieľaných bicyklov na viacerých miestach v celých Smoleniciach. V blízkosti domu vedú cyklotrasy a aj turistický chodník. Byt má vlastný plynový kotol, čo dáva nezávislosť od odstávok dodávky teplej vody a kúrenia. Jadro je murované a kúpeľňa priestranná. K bytu prislúcha aj veľká pivnica (12m2) a má až tri lodžie. Ponúka sa aj možnosť investičnej kúpy a teda byt ďalej prenajímať. V prípade seriózneho záujmu možná dohoda na cene.

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet izieb/miestností: 2
 • Orientácia: Juhovýchodná

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty