Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 24. 03. 2023
Mikulášska, Bratislava I - Staré Mesto
Arvin & Benet | Budova s veľkým investičným potenciálom v centre Starého mesta
699 000 €

Arvin & Benet | Budova s veľkým investičným potenciálom v centre Starého mesta

699 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Kancelárie, admin. priestory
  Stav: Čiastočná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 113 m2
  Zast. plocha: 203,5 m2
 • Cena za m2: 6 185,84 €/m²
  ID inzerátu: 4998238
Arvin & Benet ponúka na predaj unikátnu 4 podlažnú budovu s veľkým potenciálom priamo v centre Starého mesta. Vzhľadom k jeho výbornej polohe ponúka široké možnosti využitia, či už ako ubytovacie zariadenie, stravovacie zariadenie alebo ako kancelárske priestory, prípadne kombinácia hore-uvedených.

Budova sa nachádza vo výbornej lokalite, v okolí sa nachádza kompletná infraštruktúra a aj občianska vybavenosť. Lokalita je zastavaná prevažne rodinnými domami, stravovacími a ubytovacími zariadeniami a administratívnymi budovami.

Budova:
Budova je súčasťou radovej zástavby z 50tych rokov minulého storočia. Vstup je priamo z Mikulášskej ulice. Dispozícia je rozdelená do 4 podlaží.
Prízemie tvoria ‘obslužné miestnosti’ ako garáž, kotolňa, sklad. Garáž má vchod priamo z ulice a umožní Vám vstup do obytnej časti domu suchou nohou.
Na 2. podlaží sa nachádza 1 väčšia miestnosť, kuchyňa a toaleta. Z tejto časti domu je výstup do exteriérových priestorov tvorených romantickou záhradkou ideálnou na oddych a relaxáciu.
3. podlažie disponuje 3 miestnosťami, kúpeľňou a toaletou. Prepojenie s exteriérom a krásne výhľady na centrum mesta zabezpečujú loggie na prvom i druhom poschodí.
Schodiskom sa dostávame na 4. podlažie s 2 samostatnými miestnosťami, kuchyňou a kúpeľňou.

V prípade potreby je potenciál na vytvorenie ďalšieho samostatného vchodu, čím sa jednotlivé podlažia oddelia a môžu sa využívať samostatne.

Využitie:

Investičná príležitosť vo výbornej lokalite ponúka množstvo alternatív. Od kancelárskych priestorov cez ubytovacie, stravovacie zariadenie až po ideálne bývanie pre ľudí, ktorí obľubujú mestský život, prípadne i kombinácia hore-uvedených možností.

Lokalita:
Lokalita je naozaj veľkým plusom nehnuteľnosti. Budova leží v jednej z klasických staromestských uličiek v absolútnom centre mesta so všetkými výhodami, ktoré centrum ponúka. Je ľahko dostupná pešo z centra mesta, ale aj autom s využitím obchvatu.


Pozemok: 113 m2
Interiér: 194 m2 (prízemie 51m2, 1. poschodie 43 m2, 2. poschodie 50 m2, 3. poschodie 47,7 m2)
Loggia/balkón: 9,5 m2

Cena: 699 000 eur


Viac informácii Vám veľmi radi poskytneme v realitnej kancelárii Arvin & Benet.Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty