Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 30. 03. 2023
Nýrovce
EXKLUZÍVNA PONUKA! Predaj poschodového rodinného domu s letnou kuchyňou, garážou, dvorom a záhradou,
91 000 €

EXKLUZÍVNA PONUKA! Predaj poschodového rodinného domu s letnou kuchyňou, garážou, dvorom a záhradou,

91 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Čiastočná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 1236 m2
  Plocha pozemku: 1236 m2
 • Cena za m2: 73,62 €/m²
  ID inzerátu: 4999279
TUreality ponúka na predaj veľký poschodový, udržiavaný rodinný dom, ktorý sa nachádza v obci Nýrovce v okrese Levice. Dom, ktorý je postavený na rovinatom pozemku je čiastočne zrekonštruovaný, je celý podpivničený a je situovaný do prostredia, kde na konci záhrady za domom sa nachádza potok. Záhrada je slnečná a jej celková rozloha je 721 m2. Je v nej možnosť vypestovať si zeleninu pre vlastnú spotrebu a okrem toho sa v nej nachádza aj niekľko ovocných stromov. Celková zastavaná plocha pozemku okrem záhrady je 515 m2. Dom na prízemí dispozične pozostáva zo vstupnej chodby, štyroch izieb, kuchyne, špajzy, samostanej kúpeľne a samostatnej toalety. Na prvom poschodí sa nachádzajú dva veľké balkóny, jedna väčšia obyvačka a miestnosť, ktorá môže slúžiť ako hosťovská spálňa alebo môže byť využitá aj ako šatník. Okrem hlavnej budovy domu sa na dvore nachádza aj letná kuchyňa a hospodárske budovy. Je tu možnosť postaviť si aj sedenie na relaxáciu. Preto je dom vhodný nie len na trvalé bývanie, ale môže využitý na relaxačné účely ako víkendová chalupa. Celý pozemok je oplotený, susedské vzťahy sú na dobrej úrovni. Dom je napojený aj na inžinierske siete obce Nýrovce. Vedie k nemu asfaltová prístupová cesta. Pri platbe v hotovosti výrazná zľava! V prípade tejto zaujímavej ponuky za vynikajúcu cenu nás kontaktujte elektronicky mailom na ganecz@tureality.sk, alebo nám volajte telefonicky na číslo 00421 413 217 800.

Doplnkové charakteristiky

 • Rok výstavby: 1980
 • Energetický certifikát: nemá
 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet nadzemných podlaží: 1
 • Terén pozemku: Rovinatý
 • Kúrenie: Ústredné

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty