Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 30. 05. 2023
Sibírska, Prešov
3i byt, 75 m² (+3,5 m² Loggia), 3/8p. Sibírska
120 000 €

3i byt, 75 m² (+3,5 m² Loggia), 3/8p. Sibírska

120 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: 3 izbový byt
  Stav: Čiastočná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 75 m2
 • Cena za m2: 1 600 €/m²
  Energie: 176 €/mesiac
  Provízia zahrnutá v cene: Áno
  ID inzerátu: 5002327
3-izbový byt na predaj v okrese Prešov
Dnes je už problém nájsť byt, ktorý je takmer bez zásahu a viete si ho úplne prispôsobiť svojim potrebám, predstavám, nakombinovať materiály, upraviť dispozíciu ... a zbytočne nepreplácať už hotové veci, ktoré sa Vám nepáčia. Jeden veľký 3 izbový však pre Vás máme a dokonca už s plastovými oknami a rekonštruovanou loggiou. Výhľad má do dvora a na domy a je na skvelom 3. poschodí. Dokonca je v tak skvele udržiavanom stave, že ho aj bez ďalších úprav viete rovno prenajať. A máme aj vlastné parkovacie miesto priamo pod oknom.

Byt je družstevný teda je nutná kúpa z vlastných zdrojov alebo bezúčelovým úverom s dočasným založením inej nehnuteľnosti. V čase 15% inflácie však kúpou tohto bytu ochránite vlastné zdroje. Idete do toho?

Realitné centrum PROFI REALITY SABOL vám EXKLUZÍVNE ponúka na PREDAJ PEKNÝ, družstevný 3 izbový byt na ulici Sibírska 23 v Prešove o celkovej úžitkovej ploche 80 m².

Lokalita:
Byt sa nachádza v plne občiansky vybavenej časti sídliska Sekčov s novými parkoviskami, v tichom prostredí v blízkosti zelene (lúky), chodníkov, ihrísk a športovísk. Vo veľmi komfortnej vzdialenosti bytového domu sa nachádzajú potraviny FRESH 50 m, OC MAX 150 m a v blízkom okolí nájdete všetky služby ako lekári, MŠ Čergovská 450 m, ZŠ Sibírska 250 m, MHD 50 m a prevádzky služieb a obchodu rôzneho zamerania, či reštauračné zariadenia. Akýkoľvek vlastník, či nájomca získa bývaním v tejto nehnuteľnosti perfektnú a rýchlu dostupnosť škôl, pracoviska, či zábavy.

Popis bytu:
3 izbový byt o podlahovej ploche 75 m² (údaj na LV + pivnica 1,5 m² + veľká loggia 3,5 m²) je po základnej rekonštrukcii. Nachádza sa na 3/8 poschodí s výťahom, v zrekonštruovanom a zateplenom bytovom dome s BEZBARIÉROVÝM vstupom a slušnými susedmi. Ide o veľmi príjemný byt s pekným výhľadom do vnútrobloku na jednej strane a na Ľubotice na druhej strane. Byt pozostáva z 3 obytných miestností a príslušenstva s veľkou kuchyňou a praktickou dispozíciou - viď pôdorys. Bytové jadro je UMAKARTOVÉ, avšak v TOP stave.

Rozsah Rekonštrukcie:
• Plastové okná v celom byte
• Kuchynská linka a radiátory
• Plávajúce podlahy v celom byte
• V byte je zavedený optický internet
• V obývačke je osadený elektrický krb pre romantickú atmosféru.

Byt je pre Vás vhodný ak:
• chcete bývať v lokalite s dobrou dostupnosťou centra mesta
• chcete si byt prispôsobiť presne podľa seba bez akýchkoľvek kompromisov
• ste rodinka s deťmi a vyhovuje Vám komfort tesnej blízkosti základnej, či materskej školy, ihrísk, športovísk a relaxu, či lekárov
• ste investor s cieľom okamžite na investícií zarábať (bezproblémový potenciál okamžitého prenájmu)
• chcete ochrániť peniaze pred infláciou.

Nehnuteľnosť je vo vlastníctve Bytového družstva (družstevný byt) a Anuitou (odkupnou hodnotou) cca 380,-€ financovanie prioritne z vlastných zdrojov s možnosťou financovania bezúčelovou hypotékou s dočasným založením inej nehnuteľnosti, ktorú pre Vás vybavíme priamo u nás. Bytový dom má energetický certifikát B. Skutočné náklady na bývanie predstavujú cca 176€ + el. 30,-€ + plyn 5,-€ / aktuálne na 2 osoby. Internet - OPTIKA 1000/20 Mb/s. Správca – Bytové družstvo.

Byt je k dispozícii od 01.07.2023. Obhliadky možné po dohode kedykoľvek.

Výhody ponuky:
• silný investičný potenciál, vysoká likvidita, BEZBARIÉROVÝ vstup
• kvalitná infraštruktúra a vybavenosť
• Inflačná ochrana

Cena, zahŕňa kompletné realitné a právne služby od prvého kontaktu po list vlastníctva s Vašim menom, zabezpečenie financovania a poistenia kupovanej nehnuteľnosti. PROFI REALITY SABOL ... meníme sny na realitu ...

ID: SV90BEx

Doplnkové charakteristiky

 • Energetický certifikát: B
 • Vlastníctvo: Družstevné
 • Počet izieb/miestností: 3
Developerské projekty na jednom mieste

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty