Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 20. 03. 2023
Žriedlová, Košice I - Staré Mesto
2i byt v Rezidencii Cassovar s parkovacím miestom a pivnicou
249 900 €

2i byt v Rezidencii Cassovar s parkovacím miestom a pivnicou

249 900 €


 • Typ: Predaj
  Druh: 2 izbový byt
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 48 m2
 • Cena za m2: 5 206,25 €/m²
  ID inzerátu: 5002691
Dorián Szabó a CENTURY 21 Golde Real Vám EXKLUZÍVNE ponúkajú na predaj 2i byt v Rezidencii CASSOVAR, Žriedlová ul. Podlahová plocha bytu je cca 48 + 5m2 balkón. K bytu navyše prislúcha aj pivnica o rozlohe 4,5 m2. Poťeší parkovacie státie v suteréne rezidencie, ktoré je v cene ponúkaného bytu.

Byt predstavuje aj vhodnú INVESTÍCIU nakoľko je v danej rezidencii vysoký záujem o prenájom bytov zo strany zahraničných klientov, čo potvrdzuje aj daný byt, ktorý je prenajatý už viac ako 7 rokov.

Navyše sa byt predáva kompletne zariadený !

REZIDENCIA CASSOVAR: Nachádza sa v mestskej časti Staré mesto na Žriedlovej ulici. Bola kolaudovaná koncom roku 2009. Rezidencia s 90 nadštandardnými bytmi predstavuje kvalitatívne novú úroveň v segmente bývania. Súčasťou sú stálozelený vnútroblok, pochôdzné strechy, nadčasová technická vybavenosť, podzemné parkovanie pre 180 áut. OBČIANSKA VYBAVENOSŤ: Rezidencia Cassovar leží na hranici historického jadra, Starého a Nového mesta a pešo iba 5 min. od Dómu Sv. Alžbety V priamom kontakte je mestský park, viacúčelová aréna a škola so šport. plochami. V bezprostrednej blízkosti sú dostupné všetky zariadenia vyššej občianskej vybavenosti - supermarket Fajné potraviny, fitnescentrum, reštaurácie, kaderníctvo atd. VÝHODY: 1. moderné dispozičné riešenie bytu 2. výborná lokalita v Košiciach 3. podzemné parkovanie Bližšie informácie ohľadom nehnuteľnosti Vám ochotne poskytne realitný maklér. Dorián Szabó VÁŠ maklér

Doplnkové charakteristiky

 • Energetický certifikát: C
 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet nadzemných podlaží: 5
 • Podlažie: 4
 • Počet balkónov: 1
 • Typ konštrukcie: Zmiešaná

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty