Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 09. 06. 2023
Záhradnícka, Bratislava II - Ružinov
Arvin & Benet | Moderný a priestranný nebytový priestor v Ružinove
260 000 €

Arvin & Benet | Moderný a priestranný nebytový priestor v Ružinove

260 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Obchodné priestory
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 116,97 m2
 • Cena za m2: 2 222,79 €/m²
  ID inzerátu: 5005201
Arvin & Benet Vám ponúka zariadený nebytový priestor na Záhradníckej ulici. Slnečný a priestranný priestor je vhodný pre spoločnosti ako kancelária alebo priestory na predajňu priamo v lokalite Ružinov. Veľmi dobrý prístup a dostupnosť je veľkou výhodou pre vznik novej predajne, prípadne kancelárskych priestorov v tejto atraktívnej lokalite.
 
Táto nehnuteľnosť ponúka výhody dostupnosti služieb a parkovania priamo pred vchodom. Prednosti ponúkanej nehnuteľnosti sú hlavne príjemne zariadený interiér, priestranná dispozícia, zázemie a veľká flexibilita priestoru.

Atraktivitu nehnuteľnosti dodávajú veľké okná, ktoré zaisťujú príjemnú svetlosť interiéru.
 
Priestory:
 
Priestory sa nachádzajú na prízemí bytového domu na ulici Záhradnícka 66. Priestory predajne sú vybavené elektronickým alarmom a zabezpečovacím zariadením, ktoré zvyšuje ochranu objektu. Verejné parkovanie pre klientov Záhradníckej je dostupné priamo pred vchodom do predajne.

Po vstupe do priestorov sa nachádzame priamo vo veľmi dobre osvetlenej časti a postupne prechádzame až na koniec priestrannej predajne. Po stranách je vybavenie súvisiace s predajom keramiky a dlažby. Súčasťou predajne sú inštalácie, ktoré je možné zmeniť tak aby vyhovovali požiadavkám nových majiteľov. Celý priestor je jednoduchý a účelne zariadený s možnosťou veľkej flexibility. V zadnej časti sa nachádza zázemie, toaleta a malá kuchynka, ktorá poskytne užívateľom priestor na prípravu nápojov a občerstvenia. Nadčasovosť priestoru a výbornú svetelnosť dodáva predajni veľmi dobre spracovaný interiér.
  
Lokalita:

Záhradnícka ulica sa nachádza v mestskej časti Ružinov, s výborným napojením na Bajkalskú. Lokalita poskytuje výbornú dostupnosť. Zastávka MHD sa nachádza priamo oproti predajni. Do centra mesta sa dostanete rýchlo a jednoducho cez Záhradnícku ulicu – do 10 minút autom. Ideálna poloha priestoru v Ružinove zabezpečuje výhody pre predajňu, alebo kancelárske priestory v tejto lokalite.

Cena: 260 000 eur

Výmera: 116,97 m²

Kompletné sprocesovanie kúpy nehnuteľnosti vrátane zabezpečenia financovania a iných náležitostí zabezpečuje Arvin & Benet, čiže celý proces je plynulý a bez starostí. 

Cena je konečná a zahŕňa poplatky a servis spojený s prevodom nehnuteľnosti. Nehnuteľnosť bola naaranžovaná a nafotená Homestaging oddelením našej spoločnosti, veľmi radi Vám pomôžeme pri efektívnom a dôstojnom predaji či prenájme aj Vašej nehnuteľnosti. Budeme sa tešiť, keď nás budete nezáväzne kontaktovať. 
Fotografie a text sú autorským dielom a majetkom spoločnosti Arvin & Benet.

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
 • Verejné parkovanie: Áno
Developerské projekty na jednom mieste

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
PROFI Klient PROFI Klient
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty