Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 02. 06. 2023
Vahova, Šaľa
ZNÍŽENÁ CENA! moderná zahradka s mobilným domom.
78 000 €

ZNÍŽENÁ CENA! moderná zahradka s mobilným domom.

78 000 €


  • Typ: Predaj
    Druh: Záhradná chatka
    Stav: Kompletná rekonštrukcia
  • Plocha pozemku: 295 m2
  • Cena za m2: 264,41 €/m²
    ID inzerátu: 5007749
Ponúkam na predaj záhradu v lokalite Šaľa s moderným celoročne obývateľným domom. Na pozemku sa nachádza bazén a krytá terasa, ktorú je možné používať aj v zime. Záhrada sa nachádza v záhradkárskej oblasti v meste Šaľa za zimným štadiónom.
Pozemok je v OV bez ťarchy. 6 ročný mobilný dom bol vyrobený na mieru v SR podľa vlastného návrhu o celkovej výmere 38m2, nachádza sa na pozemku s celkovou rozlohou 295 m2. Pozemok je trávnatý s automatickou závlahou, k domu a k terase vedie zámková dlažba. Mobilný dom je chránený mechanickým zabezpečením(mreže).
Rozloženie domu:
• 2x izba,
• 1x kúpeľňa s WC a sprchovým kútom,
• kuchyňa prepojená s obývačkou vybavená kuchynskou linkou ,digestorom, elektrickou varnou doskou, elektrickou trúbou a chladničkou v obývacej časti sa nachádza sedacia súprava, barový stôl a stoličky.
Vykurovanie je zabezpečené formou infrapanelov ovládane termostatom. Ohrev vody je zabezpečený 50L bojlerom. Dom je napojený na 380V a vývod kanalizácie je do vlastnej žumpy.
Terasa je o výmere cca 16m2 je prekrytá proti zlým poveternostným podmienkam, prekrytie je odnímateľné. Z terasy vedie vstup do pôvodnej chatky, ktorá slúži na odkladanie náradia a pod.
Na pozemku sa nachádza vŕtaná studňa na ktorú je pripojený mobilný dom a automatický závlahový systém s dažďovým senzorom, bazén o priemere 3,60x1,05m zo zabudovanou pieskovou filtráciou.
Celý pozemok vrátane domu je napojený na kamerový systém, ktorý zabezpečuje kompletnú bezpečnosť. Záhrada je oplotená, parkovanie možné hneď vedľa vlastného pozemku alebo pri príjazdovej ceste.
Pozemok je dotvorený skalkou a vyvýšenými drevenými záhonmi na pestovanie zeleniny a kvetov. Popri plote su nasadene okrasné dreviny.
Celá záhradkárska osada je oplotená a vstup umožňuje uzamykateľná brána. Každá záhradka má spoločný podiel na prístupovej ceste.
Možnosť financovania prostredníctvom úveru. Ochotne pomôžeme s vybavením všetkých náležitostí.
NIE SME Realitná Kancelária
V prípade záujmu ma kontaktujte na tel.č. 0908 159 707 kde Vám ochotne poskytnem bližšie informácie a môžeme sa dohodnúť na obhliadke.
Virtuálny pohľad na celú záhradu si môžete pozrieť na linku nižšie.
https://www.youtube.com/watch?v=mE_nMRDofzk
Developerské projekty na jednom mieste

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo

Exkluzívne projekty