Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 21. 03. 2023
Vincenta Šikulu, Stupava
Privátny maklér | Všestraný mezonet neďaleko centra s vnútorným parkingom
219 990 €

Privátny maklér | Všestraný mezonet neďaleko centra s vnútorným parkingom

Vincenta Šikulu, Stupava, okres Malacky
219 990 €


 • Typ: Predaj
  Druh: 3 izbový byt
  Stav: Kompletná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 91 m2
 • Cena za m2: 2 417,47 €/m²
  Energie: 174 €/mesiac
  ID inzerátu: 5007938
Privátny maklér Marek Cvengroš ponúka na predaj 3-izbový mezonet v pokojnej časti Stupavy neďaleko centra.

“Tento prijemný mezonet sa nachádza v nenápadnom bytovom dome z roku 2008. Byt ma okamžite upútal tým, že v sebe skrýva viac, než som si myslel. Na dispozícii cítiť rukopis 21. storočia a snahu o vytvorenie všestranného 3-izbového bytu. Oproti bežnému trojizbáku s podobnou výmerou ponúka prvky, ktoré jednoznačne zvyšujú komfort bývania. O akých prvkoch hovorím? Jedálenska časť, pracovný kút, terasa - tie ma dokonca dve, potravinová komora, vnútorné parkovacie miesto a mnoho ďalšieho. K tomu si treba pripočítať všetko ostatné zo štandardného 3-izbáku. Pre rodinu s jedným až dvoma deťmi určite zaujímavá ponuka.”

Ak stále váhate, môžete ho bližšie preskúmať pomocou virtuálnej obhliadky - https://my.matterport.com/show/?m=hfNiKU3JoBM

Medzi hlavné benefity radím:
+ časom preverená 14-ročná stavba
+ východná aj západná terasa
+ svetlá orientácia
+ vnútorné parkovacie miesto
+ priestranná kúpeľňa
+ pracovný kút
+ pokojná lokalita
+ blízkosť centra Stupavy

Zaujala vás táto ponuka? Nechajte sa presvedčiť ďalšími fotkami a informáciami. Požiadavku pošlite na cvengros@privatnymakler.sk alebo mi zavolajte.

Nehnuteľnosť ponúka rozlohu interéru 78,94m2 ktorú dopĺňajú dve terasy s pergolami (5,34m2 a 6,87m2). Byt nemá pivnicu avšak má vnútorné parkovacie miesto v suteréne s dostatkom priestoru pre bicykle či regálový uložný systém. Nachádza na 4. poschodí (zo 4och), samozrejme s výťahom. Má svetlú orientáciu na dve svetové strany - východ (celé spodné podlažie s terasou + kúpeľňa na hornom podlaží) a západ (spálňa a terasa na hornom podlaží). O teplo sa starajú radiátory vo všetkých izbách napojené na kotoľňu bytového domu, takže v byte nezavadzia žiadny kotol. Mezonet bol skolaudovaný v roku 2008 a počas rokov prešiel menšími úpravami, revitalizáciou a výmenou zariadenia. Miestami privíta malú modernizáciu či zmenu riešenia, no v aktuálnom stave je všetko funkčné bez akýchkoľvek nutných investícií. Navyše sa v prípade záujmu predáva kompletne zariadený. Bytový dom je v slušnom a zánovnom stave bez väčších známok opotrebenia.

Okolie ulice Vincenta Šikulu je tvorené niekoľkými bytovými domami, ktoré sú rozumne zasadene do lokality zastavanej rodinnými domami. Tá sa nachádza len 15 minút chôdze od centra mesta, ktoré ponúka širokú občiansku vybavenosť - obchody, reštaurácie, služby, školy (materské a základné ako aj spoje MHD na všetky smery. Okolie ulice zároveň ponúka záruku pokojného bývania s dostatkom zelene a bezproblémovým parkovaním.

Cena: 219 990€ vrátane parkovacieho miesta pričom táto cena zahŕňa všetky poplatky a servis spojený s prevodom nehnuteľnosti
Výmera: 91,15m2 (78,94m2 interiér + 5,34m2 spodná terasa + 6,87m2 horná terasa terasa)
Náklady: 174€/mesiac (124€ správca vrátane fondu opráv + 10€ garážové státie + 40€ elektrika + TV/internet)

Fotografie sú autorským dielom a mojim výhradným majetkom. Proces predaja a kúpy nehnuteľnosti vrátane zabezpečenia financovania a iných náležitostí vykonávam osobne ako privátny realitný maklér. Viac informácií o mne, mojich skúsenostiach a výsledkoch práce nájdete na www.marekcvengros.sk

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet nadzemných podlaží: 4
 • Podlažie: 4
 • Počet izieb/miestností: 3
 • Výťah: Áno
 • Počet terás: 2

Doplnková informácia

Viac informácií o mne, mojich skúsenostiach a výsledkoch práce nájdete na www.privatnymakler.sk

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty