Dátum aktualizácie: 06. 12. 2023
Žilina-Hliny
rkDOM | Na predaj 2 - izbový byt na Hlinách
Cena dohodou

rkDOM | Na predaj 2 - izbový byt na Hlinách

Cena dohodou

Vypočítať hypotéku
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať hypotéku

  • Typ: Predaj
    Druh: 2 izbový byt
    Stav: Novostavba
  • Plocha pozemku: 54 m2
  • ID inzerátu: 5010553
Realitná kancelária DOM ponúka na predaj 2 - izbový byt v pôvodnom stave na Hlinách.Pridaná hodnota nehnuteľnosti je najmä v lokalite. Byt sa nachádza na vyhľadávanej ulici, ktorá ponúka príjemné prostredie a ľahkú dostupnosť do mesta. Bytový dom je udržiavaný. V blízkostí je kompletná občianska vybavenosť ( lekári, škola, škôlka, MHD zastávka, LIDL, Tesco a Coop Jednota ).Svetlý 2 - izbový byt s praktickou dispozíciou má celkovú rozlohu 54m2. Pozostáva zo vstupnej chodby, obývačky, spálne, kuchyne, kúpeľne a wc. Byt je bez balkóna. K bytu prislúcha nielen pivnica, ale aj možnosť využiť úložné priestory v miestnosti, ktorá sa nachádza na poschodí. Výhodou bytu je 2 poschodie.Byt je v pôvodnom stave, čo ponúka novému majiteľovi možnosť zariadiť si ho podľa vlastných predstáv.Atraktívna štvrť pre rodiny s deťmi, aktívnych ľudí aj staršiu generáciu.V prípade záujmu o viac informácií alebo dohodnutia termínu obhliadky prosím kontaktovať na tel. čísle +421 948 470 023 alebo e-mailom na: gabriela.maliarova@rkdom.sk


Doplnkové charakteristiky

  • Energetický certifikát: nemá
  • Vlastníctvo: Osobné

Doplnková informácia

Sme realitná kancelária s dlhoročnými skúsenosťami na slovenskom realitnom trhu. Zabezpečujeme pre našich klientov kompletný realitný servis, predaj, prenájom a správu nehnuteľností.
Developerské projekty na jednom mieste

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
PROFI Klient PROFI Klient
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Novostavby v okolí