Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 20. 03. 2023
Bôrická cesta, Žilina-Bôrik
Klimatizované kancelárie na Bôriku - 180m2
1 621,26 €/mes.

Klimatizované kancelárie na Bôriku - 180m2

1 621,26 €/mes.


 • Typ: Prenájom
  Druh: Kancelárie, admin. priestory
  Stav: Kompletná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 180,14 m2
 • Cena za m2: 9 €/m²/mes.
  Energie: 811 €/mesiac
  ID inzerátu: 5011852
Klimatizovaný kancelársky celok o výmere cca 180m2 je vybavený vlastnou klimatizovanou serverovňou, súkromnou kuchynkou a súkromnými toaletami. Štruktúrovaná kabeláž vysokého štandardu CAT6A je dimenzovaná na veľký počet elektrických aj dátových zásuviek. Priestor je vzhľadom na štandard vybavenia ideálny najmä pre IT spoločnosť. Kancelársky celok sa nachádza na 1. poschodí a pozostáva zo 4 kancelárskych priestorov, zasadačky, vstupnej recepcie a kuchynky.

Business Centrum Žilina sa nachádza na Bôriku, iba pár minút od centra mesta. Poloha je charakteristická nielen dobrou dopravnou dostupnosťou a bezproblémovým parkovaním, ale aj pekným a pokojným prostredím neďaleko lesoparku, Žilinskej univerzity a parku Ľudovíta Štúra. Nájomcom je k dispozícii udržiavaná záhrada s posedením v tieni stromov. V bezprostrednom okolí sa nachádza kompletná občianska vybavenosť, veľký počet reštaurácií, lezecká stena, workoutové ihrisko, tartanový bežecký ovál, multifunkčné ihrisko, mestský park a bikepark.

Business Centrum Žilina je šesťposchodová administratívna budova o rozlohe cca 3400 m2. V priestrannom vestibule je nájomcom k dispozícii stravovacie zariadenie, kaviareň a štúdio Pilates. Objekt je vybavený nákladným výťahom. Súkromné parkovanie pre cca 60 osobných automobilov sa nachádza priamo v areáli business centra. V bezprostrednej blízkosti sú nájomcom k dispozícii ďalšie bezplatné parkovacie kapacity vo vlastníctve prenajímateľa a bezplatné mestské parkovanie. Parkovanie na nevyhradených plochách je v cene nájmu, možnosť vyhradeného/rezervovaného odplatného parkovania. Priamo v areáli sa nachádza aj uzamykateľný priestor na parkovanie bicyklov a kolobežiek pod dohľadom kamier. Prístup do nehnuteľnosti je 24/7, objekt je vybavený inteligentným vstupným systémom, vysokorýchlostným optickým internetom, alarmom a kamerovým systémom.

Priestor vie byť k dispozícii do 4 mesiacov alebo podľa dohody.

Doplnkové charakteristiky

 • Energetický certifikát: B
 • Vlastníctvo: Firemné

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty