Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 20. 03. 2023
Majerská, Rovinka
Privátny maklér | Útulný 3i dom na konci slepej ulice
249 900 €

Privátny maklér | Útulný 3i dom na konci slepej ulice

249 900 €

vrátane DPH


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 73 m2
  Zast. plocha: 51 m2
  Plocha pozemku: 309 m2
 • Cena za m2: 3 423,29 €/m²
  ID inzerátu: 5016737
Privátny maklér Marek Cvengroš ponúka na predaj novostavbu 3-izbového domu v lokalite Majerská, Rovinka.

“Na úplnom konci. Presne takto môžem definovať jeho polohu v rámci obce Rovinka. A práve z toho vyplýva jeho najväčší benefit - absolútny pokoj. Nachádza sa v slepej ulici čiže žiadna frekventovaná premávka, len kľud, šumenie stromov a pohľad na okolité polia. Samotný dom ponúka na dvoch podlažiach útulné bývanie pre pár alebo malú rodinku. No a pokiaľ trávite čas radšej na čerstvom vzduchu, akurátny pozemok prináša priestor pre terasové leňošenie, šaňtenie s deťmi či sebarealizáciu v záhradke.”

Zaujala vás táto ponuka? Nechajte sa presvedčiť ďalšími fotkami. Požiadavku pošlite na cvengros@privatnymakler.sk alebo mi zavolajte.

Medzi hlavné benefity radím:
+ novostavba 2018
+ zachovalý stav
+ parkovanie vo dvore
+ pokojná lokalita
+ malé susedstvo
+ skvelá dostupnosť
+ doprava, obchody a služby do 15 minút pešo

Nehnuteľnosť je súčasťou dvojdomu, ktorý je vzhľadom na svoju polohu označený ako rekreačná dvojchata. Je však určený na trvalé bývanie s možnosťou zápisu trvalého bydliska. Od štandardného domu sa nelíši - pošta chodí do schránky, odvoz smetí spred domu, voda, kanalizácie, internet je samozrejmosťou. Jediný rozdiel je v možnostiach hypotekárneho financovania (hypotéku poskytuje najmä ČSOB, ostatné banky podľa okolností). Dom postavený v roku 2018 ponúka rozlohu interéru 73m2 a pozemok 258m2 mimo zastavanej plochy. Orientácia je juho-východná a severo-západná (vstup na pozemok z juho-východnej strany). Interiér je v zachovalom stave, privíta len drobnú revitalizáciu určitých častí. Dispozične je rozložený tak ako sa patrí - dole denná časť a hore izby s kúpeľňou. Stavba je tehlová so sedlovou strechou, vykurovaná elektrickým kotlom a zásobníkom na teplú vodu. Spodné podlažie je vyhrievané podlahovým kúrením a horné podlažie radiátormi. Je pripojená na všetky inžinierske siete - voda, kanalizácia, elektrika, plyn (aktuálne nevyužívaný). Na zavlažovanie záhrady je k dispozícii studňa. Nehnuteľnosť sa predáva čiastočne zariadená s možnosťou okamžitého nasťahovania.

Majerská ulica je poslednou ulicou obce Rovinka pred Dunajskou Lužnou. Do 1,5km od domu sa nachádza všetko potrebné - Billa, lekáreň, trafika, obchod pre zvieratá, bankomat, pumpa, reštaurácie a bary. V blízkosti domu vedie cyklocesta vhodná pre výlety do okolia. Obe obce (Rovinka aj Dunajská Lužná) majú vlastnú materskú aj základnú školu. Dopravná dostupnosť je vďaka R7 vynikajúca, centrum Bratislavy dosiahnete do 20 minút autom. Autobusová zastávka sa nachádza 900 metrov od domu (cca 10 minút pokojnej chôdze). Lokalita sa s vysokou pravdepodobnosťou už nebude rozširovať a je možné, že do budúcna sa stane privátnou (uzavretou pre verejnosť).

Cena: 249 900€ vrátane DPH pričom táto cena zahŕňa všetky poplatky a servis spojený s prevodom nehnuteľnosti
Výmera domu: 82m2 (73m2 interiér + 9m2 terasa)
Výmera pozemku: 309m2 (258m2 mimo zastavanej plochy)

Fotografie sú autorským dielom a mojim výhradným majetkom. Proces predaja a kúpy nehnuteľnosti vrátane zabezpečenia financovania a iných náležitostí vykonávam osobne ako privátny realitný maklér. Viac informácií o mne, mojich skúsenostiach a výsledkoch práce nájdete na www.marekcvengros.sk

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Firemné
 • Počet nadzemných podlaží: 2
 • Počet izieb/miestností: 3
 • Typ konštrukcie: Tehlová
 • Plyn: Na pozemku
 • Kanalizácia: Áno

Doplnková informácia

Viac informácií o mne, mojich skúsenostiach a výsledkoch práce nájdete na www.privatnymakler.sk

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty