Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 20. 03. 2023
Nitra
PRIPRAVENÉ NA NASŤAHOVANIE_4 izbové bungalovy v Alekšinciach
224 400 €

PRIPRAVENÉ NA NASŤAHOVANIE_4 izbové bungalovy v Alekšinciach

224 400 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 97 m2
  Plocha pozemku: 600 m2
 • Cena za m2: 2 313,40 €/m²
  ID inzerátu: 5022695
B10 vám ponúka na predaj novostavby 4i bungalovov kúsok od Nitry pri obci Alekšince.

PROJEKT

Výstavba bola zahájená na jeseň 2021. Predpokladané ukončenie prvej etapy výstavby a kolaudácia je plánovaná na začiatok roka 2023. Pri realizácii tejto novovznikajúcej štvrte, ktorá sa nachádza kúsok od obce Alekšince, sme prihliadali na požiadavky klientov, ktorí hľadajú zdravé a kvalitné bývanie. Samozrejmosťou novej štvrti je postupne vybudovanie občianskej vybavenosti, vrátane kaviarne, autobusovej zastávky, detských ihrísk, niekoľkých parkov a jazerom s oddychovou zónou. Súčasťou ďalších etáp bude aj polyfunkčná budova, v ktorej bude priestor na ďalšie obchodné a komerčné služby podľa požiadaviek budúcich obyvateľov. Vďaka týmto atribútom splníme požiadavky aj tých najnáročnejších klientov, ktorí hľadajú bývanie v dome za cenu bytu. Viac informácii o projekte sa môžete dozvedieť na stránke aleksincevinice.sk.

Dispozične tieto bungalovy pozostávajú z priestrannej dennej časti, spálne, dvoch oddelených izieb, ku ktorým prislúcha centrálna kúpeľňa s toaletou, vaňou a sprchovým kútom a v neposlednom rade technickou miestnosťou a oddelenou hosťovskou toaletou. Všetky izby v dome sú nepriechodné. Dennú časť tvorí obývacia izba spojená s kuchyňou a špajzou. Z dennej časti je vstup na terasu v zadnej časti domu.

Domy sú odovzdávané v prevedení HOLODOM, ktorý zahŕňa finálne vymaľovanie interiéru v bielej farbe, kompletná elektroinštalácia s osadenými zásuvkami a vypínačmi, podlahovým kúrením, elektrickým kotlom, komínový systém značky SCHIEDEL, dátovými zásuvkami a optikou od Telekomu, elektroinštaláciou a prípravou pre vnútorný zabezpečovací systém. V exteriéry sú pre klientov pripravené 2 parkovacie státia pred domom, terasa zo zámkovej dlažby, príprava na externé žalúzie vrátane elektroinštalácie a vypínačov v každej izbe a pletivové oplotenie. Časť povaly je pochôdzna a poskytuje dostatočný priestor na uskladnenie vecí. V prípade prevedenia domu do štandardu alebo na nasťahovanie dodávame obklady a sanitu od firmy SIKO.

Cena 4i HOLODOMU pri výmere pozemku 600 m2 je 224.400,- EUR. V rámci projektu je na výber z rôznych veľkostí pozemkov. V tomto prípade finálne ceny závisia od veľkosti POZEMKU a umiestnenia v rámci projektu. Možnosť vybrať si HOLODOM, ŠTANDARD, alebo DOM NA NASŤAHOVANIE.

Veľkosti pozemkov sú od necelých 450 m2 do približne 900 m2. Zastavaná plocha domu je 121,2 m2, úžitková plocha domu je 96,84 m2.

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

Stavebný materiál – tehla 250 mm zateplená 160 mm polystyrénom

Strecha – betónová strešná krytina Tondach zateplená minerálnymi vláknami

Okná – 6-komorové 3-sklá

Kúrenie – elektrické teplovodné podlahové kúrenie

IS – voda, elektrika, kanalizácia, dažďová kanalizácia

V prípade záujmu o obhliadku alebo bližšie informácie ma neváhajte kontaktovať na tel.č. 0949 833 900

ID: 107324

Cena: 224400 €

Aj váš dom, byt alebo pozemok predáme na počkanie #pocelomslovensku

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet izieb/miestností: 4
 • Počet balkónov: 1
 • Počet lodžií: 1
 • Počet terás: 1
 • Počet špájz: 1

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty