Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 09. 06. 2023
Ulica Biskupa Kondého, Dunajská Streda
Najkrajšie bývanie v Dunajskej Strede
Cena dohodou

Najkrajšie bývanie v Dunajskej Strede

Cena dohodou


  • Typ: Predaj
    Druh: 3 izbový byt
    Stav: Novostavba
  • Úžit. plocha: 149 m2
  • ID inzerátu: 5022740
Ak túžite po luxusnom bývaní, ktoré je skryté pred očami iných ľudí, nájdete ho v centre Dunajskej Stredy za múrom z ulice, ktorý skrýva malebný exteriér obytného domu obkoleseného zeleňou a upravenou záhradou s posedením pre obyvateľov bytovky. Mezonetový byt s celkovou rozlohou 148,50 m2 sa nachádza na 2. poschodí domu bez výťahu. K bytu prislúcha veľká garáž pre 2 autá, príjazdová cesta a ¼ záhrady pred domom. V základnej časti bytu je predsieň, veľká obývačka, kuchyňa a WC s kúpeľňou so zabudovanou výrIvkou vo vani. Podlaha je pokrytá keramickými dlaždicami s podlahovým kúrením. Točité schody vás vyvedú na poschodie bytu, kde sa nachádzajú dve veľké spálne, kúpeľňa a veľký šatník so zabudovanými skriňami, odkiaľ sa vysúvacími podkrovnými schodmi dostanete na veľkú, drevom vykladanú povalu. Podlaha podkrovia bytu je pokrytá laminátovými parketami s podlahovým kúrením. Vykurovanie je elektrické, teplota v miestnostiach sa riadi manuálnym termostatom v obývačke. Celý byt je v perfektnom, udržiavanom stave, s doladenými detailmi, ktoré spolu korešpondujú a dotvárajú útulný, krásny priestor. Byt treba vidieť a poprechádzať sa po malom "paláci", ktorý sa môže stať vašim skutočným domovom. Ak sa vám priestor zapáči taký, aký je a nebude v ňom chcieť už nič meniť, môžete si celé zariadenie nechať, stačí sa len nasťahovať a užívať si luxus.

V KÚPNEJ CENE SÚ UŽ ZAHRNUTÉ PRÁVNE A ADMINISTRATÍVNE SLUŽBY A POPLATKY SPOJENÉ S PREDAJOM NEHNUTEĽNOSTI.

SB REALITY zabezpečuje klientský servis, ktorý zahŕňa všetky úkony spojené s predajom, kúpou, prenájmom nehnuteľností, ako aj právne a pôžičkové poradenstvo.

Doplnkové charakteristiky

  • Vlastníctvo: Osobné
  • Počet izieb/miestností: 3
Developerské projekty na jednom mieste

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
PROFI Klient PROFI Klient
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty