Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 21. 03. 2023
Prievidza
2 izbový byt, Prievidza, centrum
68 000 €

2 izbový byt, Prievidza, centrum

68 000 €

Na cene sa s majiteľom dá dohodnúť


  • Typ: Predaj
    Druh: 2 izbový byt
    Stav: Čiastočná rekonštrukcia
  • Energie: 170 €/mesiac
    ID inzerátu: 5023441
2 izbový byt na predaj, Prievidza centrum
So súhlasom majiteľa ponúkame na predaj príjemný 2 izbový byt v bytovom dome na ulici Hodžu vo vyhľadávanej mestskej časti Prievidze, v pešej dostupnosti od nákupného centra PRIOR, ŠAFRÁN, HVIEZDA a aj autobusovej stanice. Byt sa nachádza na 5/5. Samotný byt disponuje obytnou plochou 51,4m2 + balkón. Vhodný na bývanie, avšak predstavuje ideálnu príležitosť aj pre investorov, nakoľko byt v tejto lokalite sa prenajíma veľmi rýchlo, či už na dlhodobý alebo krátkodobý prenájom. Už v tomto období prebiehajú prípravy na začatie budovania výťahov v oboch vchodoch /1 a 3/., ktoré uľahčia prístup na najvyššie poschodia.
DISPOZÍCIA:
Byt je veľmi dobre dispozične riešený. Skladá sa zo vstupnej chodby, kuchyne, do ktorej sa dostanete z obývacej izby so vstupom na balkón, spálne, oddelenej kúpeľne od WC .
V byte je zavedené podlahové kúrenie.
Mesačné náklady predstavujú 170€/2os.
LOKALITA:
Ponúkaná nehnuteľnosť sa nachádza v jednej z najvyhľadávanejších lokalít Prievidza-Staré mesto, v obľúbenej mestskej časti s kompletnou občianskou vybavenosťou. V pešej dostupnosti do pár minút nájdete ZŠ, MŠ, potrebné úrady, obchody, zastávky MHD aj prímestské. Parkovanie je pri bytovom dome na veľkom parkovisku.
RK nevolať.

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo

Exkluzívne projekty