Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 20. 03. 2023
Prostějovská, Prešov
II. izbový priestranný byt s výbornou dispozíciou
135 000 €

II. izbový priestranný byt s výbornou dispozíciou

Prostějovská, Prešov, okres Prešov
135 000 €


  • Typ: Predaj
    Druh: 2 izbový byt
    Stav: Čiastočná rekonštrukcia
  • Úžit. plocha: 59 m2
  • Cena za m2: 2 288,14 €/m²
    ID inzerátu: 5023826
Ponúkam na predaj tento krásny, slnečný a priestranný byt vo vyhľadávanej lokalite v meste Prešov. Byt sa nachádza na Sídlisku III., v tichom prostredí na ulici Prostějovská, odkiaľ je výborná dostupnosť k občianskej vybavenosti ( MHD, škola, škôlka, nákupné stredisko, zdravotné stredisko, parky a pod.).
Jedná sa o 2 izbový byt o rozlohe 59 m2 + balkón, nachádzajúci sa na 1.NP z 12.NP, ktorý prešiel čiastočnou rekonštrukciou. V byte boli vymenené plastové okná, radiátory, plávajúce podlahy, nová maľby a stierky. Orientácia bytu J / Z, čiže byt je pekne presvetlený. K bytu patrí aj priestranný balkón situovaný na juh a pivnica v suteréne. Byt má vyhľadávanú dispozíciu, nakoľko svojou rozlohou až 59m2 ponúka možnosť prerobiť ho jednoducho na 3 izbový byt a čaká na rekonštrukciu podľa Vašich predstáv.
Bytový dom je zateplený, má zrekonštruované spoločné priestory, nové výťahy, vymenené nové rovzody/stupačky, situovaný v tichej lokalite plnej zelene a pešej dostupnosti na zástavku MHD, zdravotného/nákupného strediska, či školy a škôlky. Parkovanie je možné priamo pri bytovom dome.

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo

Exkluzívne projekty