Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 03. 03. 2023
Bystrická, Košice II - Pereš
Šťastná zmena v živote je rodinný dom na Pereši
320 000 €

Šťastná zmena v živote je rodinný dom na Pereši

320 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Pôvodný stav
 • Plocha pozemku: 1793 m2
 • Cena za m2: 178,47 €/m²
  ID inzerátu: 5026964
Ak sa rozhodnete si kúpiť tento rodinný dom, získate nie len kvalitnú ,zdravú stavbu z tehál ,ale aj veľký pozemok na pestovanie ovocia a zeleniny ,ktorá je každým dňom drahšia v obchodoch , a taktiež pozemok s rozlohou 1793m2 vám dovolí vytvoriť oázu, príjemného oddychu v rušných dňoch každodenného života.
Nehnuteľnosť sa nachádza v žiadanej lokalite Košice – Pereš na ulici Bystrická. Táto časť Košíc je charakteristická svojimi cestami stavané do pravého uhla ,ktoré vytvorili ulice, lemované s domami neďaleko lesov.
Rodinný dom pozostáva ,ako vidieť aj na pôdoryse z 4 izieb a príslušenstva ,súčasťou domu je aj garáž v suteréne. Z prvého poschodia sa izby otvárajú na veľký balkón a terasu. V suteréne je technická miestnosť ,dielňa, sklad ,tieto priestory sa môžu zariadiť a používať podľa vlastných predstáv. Tento rodinný dom má potenciál po rekonštrukcii, praktického ,pohodlného, prímestského bývania.
Volám sa Timea Gruszecká a vás prevediem video obhliadkou tejto nehnuteľnosti ,ale predovšetkým sa teším na stretnutie s vami, keď vás budem môcť previesť osobne po tejto nehnuteľnosti ,ktorej kúpa vám určite spraví radosť.
Zmena v život je vaše rozhodnutie , a ja ako realitná maklérka vám ponúkam, nie len nehnuteľnosť, ale aj šťastný domov ,preto nenechajte si túto ponuku zmeškať.  

Predávate nehnuteľnosť? Využite moje služby. Som certifikovanou maklérkou s dlhoročnou  realitnou praxou, veľmi rada Vám pomôžem s celým procesom predaja.

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
 • Orientácia: Juhozápadná
Developerské projekty na jednom mieste

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty