Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 01. 04. 2023
Trnava
Krásny 3 izbový byt v centre mesta Trnavy s rozlohou 115 m2
255 000 €

Krásny 3 izbový byt v centre mesta Trnavy s rozlohou 115 m2

255 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: 3 izbový byt
  Stav: Čiastočná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 115 m2
 • Cena za m2: 2 217,39 €/m²
  ID inzerátu: 5027619
B10 vám v exkluzívnom zastúpení klienta ponúka krásny 3 izbový byt v centre mesta Trnavy. Byt je dispozične rozdelený na veľký 2 izbový byt o výmere 64,48 m2 a nebytový priestor o výmere 51,03 m2. Stavebnými úpravami boli oba priestory pre ich lepšiu využiteľnosť spojené. V prípade záujmu nových majiteľov je tento priestor opäť možno oddeliť jednoduchou stavebnou rekonštrukciou so samostatnými vchodmi a nepriechodnými priečkami.

Po príchode do vstupnej chodby sa po ľavej strane nachádza veľká obývacia miestnosť spolu s jedálenským kútom, ktorá je moderne spojená s kuchyňou. Kuchyňa je vybavená vstavanými spotrebičmi. Z obývacej miestnosti je vstup do dvoch samostatných a nepriechodných izieb. Obe tieto izby momentálne slúžia ako detské izby a poskytujú deťom dokonalé súkromie a dostatok priestoru. Byt disponuje veľkou kúpeľňou so spoločnou toaletou. Výhodou bytu je, že všetky obytné miestnosti vrátane obývačky sú otočené do dvora. Byt je vybavený bezpečnostnými vchodovými dverami a pôvodnými oknami z tichšej časti smerom do dvora a novšími izolačnými oknami s trojsklom smerom do ulice.

Veľkorysý nebytový priestor, do ktorého je vstup po pravej strane zo vstupnej chodby, momentálne slúži ako ateliér a pracovňa. Vďaka svojej výmere bol tento priestor dispozične zmenený a bola vytvorená samostatná izba, ktorá momentálne slúži ako spálňa a veľká pracovňa s ateliérom. V nebytovom priestore je samostatná kúpeľňa so sprchovým kútom a samostatné wc.

Byt a nebytový priestor sa nachádzajú v tehlovej bytovke, ktorá bola skolaudovaná v roku 1999. Bytovka je napojená na všetky inžinierske siete. Výhodou predávanej nehnuteľnosti sú dve samostatné murované pivnice o výmere 10,44 m2 a 10,35 m2 a poskytujú dostatočné množstvo odkladacieho priestoru. V bytovom dome sa nachádza len 8 bytových jednotiek a preto budúcim majiteľom poskytuje dokonalý komfort bývania. K bytu taktiež prislúcha 1 parkovacie miesto vo dvore.

Majitelia pri rekonštrukcii kládli vysoký dôraz na využiteľnosť priestoru. Nehnuteľnosti sú zapísane na 2 listoch vlastníctva a predávajú sa vcelku. Výhodou pre budúcich majiteľov je možnosť viacerých využití oboch nehnuteľností. Jednou z možností je skĺbenie bývania s podnikaním a obchodným priestorom, alebo bývaním a prenájmom nebytového priestoru. V prípade záujmu si noví majitelia vedia zmeniť využitie bytu a nebytového priestoru a preklasifikovať danú nehnuteľnosť na jeden veľký 4 izbový byt.

Nehnuteľnosti sa nachádzajú v úplnom centre mesta Trnavy a vyznačujú sa kompletnou občianskou vybavenosťou. V tesnej blízkosti sa nachádza pešia zóna s námestím, nákupne centrum City Aréna, železničná a autobusová stanicou, nemocnica a poliklinika. Z bytového domu je rýchle a bezproblémové napojenie na diaľnicu D1 a R1.

V prípade záujmu o obhliadku alebo bližšie informácie ma neváhajte kontaktovať na tel.č. 0949 833 900

ID: 107467

Cena: 255000 €

Aj váš dom, byt alebo pozemok predáme na počkanie #pocelomslovensku

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
 • Umiestnenie: Prízemie
 • Plochy pivníc: 21 m²
 • Typ konštrukcie: Tehlová
 • Kúrenie: Lokálne

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty