Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 05. 06. 2023
Lužianky, Lužianky
Predáme 3 izbový byt v novostavbách v obci Lužianky
155 000 €

Predáme 3 izbový byt v novostavbách v obci Lužianky

155 000 €


  • Typ: Predaj
    Druh: 3 izbový byt
    Stav: Pôvodný stav
  • ID inzerátu: 5028371
3 IZBOVÉ BYTY V SKOLAUDOVANÝCH NOVOSTAVBÁCH V PREVEDENÍ HOLOBYT, ŠTANDARD A NADŠTANDARD.

Ponuka bývania v obklopení prírody a zároveň s rýchlou dostupnosťou do mesta. Predstavujeme Vám novostavby so vzhľadom rodinného domu so štyrmi 3 izbovými bytovými jednotkami.

Na predaj ponúkame 3 izbové byty, nachádzajúce sa v novovznikajúcej lokalite s rázom domovej výstavby. Z dispozičného hľadiska byt na prízemí pozostáva zo zádveria, chodby, spálne, detskej izby, technickej miestnosti/šatníka, kúpeľne, oddelenej toalety a otvoreného priestoru obývacej izby, jedálne a kuchyne s výstupom na terasu, ktorá môže byť využívaná aj v zimných mesiacoch vďaka preskleniu a vykurovaniu. Následne je z terasy výstup na malý pozemok za domom, samozrejmosťou je pozemok pred vstupom vydláždený zámkovou dlažbou určený na parkovanie. Celková úžitková plocha je 79,82 m2 bez vonkajších plôch.

Byt na poschodí je vzhľadom na dispozíciu odlišný od prízemného a zahŕňa vstup z exteriérového schodiska, zádveria s chodbou, spálne, detskej izby, kúpeľne, oddelenej toalety, technickej miestnosti/šatníka a otvoreného priestoru obývacej izby, jedálne a kuchyne s výstupom na terasu/balkón, ktorý môže byť využívaný aj v zimných mesiacoch vďaka preskleniu a vykurovaniu. Celková úžitková plocha je 78,98 m2 bez vonkajších plôch. Samozrejmosťou je pozemok na parkovanie z bočnej strany budovy.

Pri stavbe sa kládol dôraz na výber materiálov. Stavba je založená na železobetónovej základovej platni, obvodové múry a priečky sú z materiálu tehla, drevený krov pokrytý betónovou strešnou krytinou Mediterran – Coppo Modena, Ferrara, ..., farebné prevedenie plastových okien s izolačným trojsklom, zateplenie polystyrénom, na ktorom je aplikovaná fasádna omietka s dekoračnými tehlami Rustique.

Uvádzaná cena 155.000 € je za 3 izbový holobyt na poschodí, cena 162.500 € je za holobyt na prízemí. Oba byty sú s menším pozemkom, presklenou terasou a parkoviskom a chodníkmi so zámkovej dlažby. Ďalej zahŕňajú bielu maľovku, vlastný bojler, domáci videotelefón, digitálne termostaty v izbách, sadrokartónové stropy, predprípravu na klimatizáciu, prípojku vysokorýchlostného internetu, predprípravu na alarm a fotovoltiku, v kuchynskej časti sú prípravy na umývačku riadu, chladničku, digestor a sporák, v kúpeľni príprava na práčku.

Možnosť dokončenia do štádia štandard - oproti holobytu máte navyše kompletné vybavenie kúpeľne (sanita, dlažba a obklady), laminátové podlahy, interiérové dvere s obložkami a kuchynskú linku.

Samozrejmosťou je aj možnosť voľby nadštandardu – napr. + dekoračné omietky a pod.

Momentálne prebieha finalizácia výstavby a byty sú skolaudované.

Energetický certifikát na vyžiadanie.

Ak Vás táto ponuka zaujala, chcete si dohodnúť termín obhliadky, prípadne máte doplňujúce otázky, neváhajte nás kontaktovať na telefónnom čísle 0903 042 777 alebo prostredníctvom e-mailu furka.juraj@micikovareality.sk.

Doplnkové charakteristiky

  • Vlastníctvo: Osobné
  • Počet izieb/miestností: 3
  • Typ konštrukcie: Iná
Developerské projekty na jednom mieste

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty