Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 30. 05. 2023
Košice II - Pereš
TOP lokalita, SKOLAUDOVANÝ 5 izbový rodinný dom, možnosť stavby ďalšieho domu na pozemku
389 000 €

TOP lokalita, SKOLAUDOVANÝ 5 izbový rodinný dom, možnosť stavby ďalšieho domu na pozemku

389 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 851 m2
 • Cena za m2: 457,11 €/m²
  ID inzerátu: 5028484
Chcete dopriať svojim miláčikom viac hier na vlastnom pozemku?

Túžite mať viac súkromia vo Vašom novom bývaní ?

Chcete mať dvojnásobnú radosť z príchodu domov z dôvodu, že máte kde zaparkovať?

Láka vás príroda, ale nechcete sa vzdať výhod veľkomesta?

Hľadáte novostavbu domu v cene novostavby bytu?

Je pre Vás zaujímavé, že na zadnej časti pozemku v budúcnosti budete môcť postaviť ďalší dom?

Ak áno, tak takýto dom pre Vás máme - Vitajte doma!

Licencovaný realitný maklér Alena Katonová a RK Atomia Vám exkluzívne ponúka SKOLAUDOVANÝ 5 izbový  dvojpodlažný rodinný dom v lokalite Košice II. - Pereš,  na ul. Bystrická. Rodinný dom je  postavený na  väčšom a rovinatom pozemku o výmere 872 m2. Dom je prístupný z verejnej komunikácie -  udržiavanej asfaltovej prístupovej cesty.  Zastávky MHD ale aj zastávky SAD  vám zabezpečia komfortný prístup do všetkých častí mesta. DOM  sa ponúka  v štádiu holodom - viď foto - t.z. podľa vlastných predstáv si vyberiete a dokončíte UŽ LEN nášľapnú vrstvu podláh a schodiska, obklady, podlahy a sanitu v kúpeľniach, oblôžkové zárubne, interiérové dvere a schodiskové zábradie v celkovej cene 30.000,- eur až 35.000,- eur + kuchynská linka.  V prípade Vášho záujmu je PRIPRAVENÁ spoločnosť, ktorá Vám po dohode s Vami, dokončenie domu na kľúč zrealizuje. 

Vysoká energetická hospodárnosť - energeticky certifikát A0, celkové prevádzkové náklady garantujeme do 100,- eur/mesiac. 

VÝMERA POZEMKU - 872 m2.

Rozmery pozemku -  šírka 10,5 m x dĺžka 83 m.

ROZMERY DOMU   -  6,61 m  x 16,21 m. 

ZASTAVANÁ PLOCHA DOMU - 95 m2 + 36 m2 terasy za domom. 

PODLAHOVÁ PLOCHA DOMU I. a II. NP je - 134 m2.

CENA DOMU   je 399.000,- eur. 

DISPOZÍCIA DOMU

Dom  pozostáva z 2 nadzemných podlaží (NP).


NP tvorí:   denná časť domu, ktorá pozostáva z: závetrie - 10,33 m2, chodba - 8,97 m2, hosťovská izba -  10,50 m2, otvorený priestor - veľká obývacia izba s krbom - 24,95 m2,  prepojená s kuchyňou a jedálňou - 15,32 m2, z kuchyne je vstup do komory - 2,58 m2, kúpeľňa s WC - 3,89 m2, sklad - 1,56 m2,  schodište na II. NP.  Z dennej časti sa vstupuje cez veľké francúzske okná, ktoré krásne presvetlia celý priestor na pozemok a plánovanú terasu.
NP tvorí: chodba - 7,91 m2, rodičovská spálňa - 17,15 m2 so šatníkom (prípadne pracovňou) - 7,00 m2, izba - 12,26 m2,  izba -12,15, kúpeľňa s WC - 5,78 m2, technická miestnosť - 3,24 m2, balkón - 7,5 m2. 


Viď foto pôdorysov jednotlivých podlaží domu.

SIETE

Dom je napojený na elektriku, plyn, mestský vodovod a kanalizáciu.

Elektroinštalácie

- 230V vývody káblami CYKY-J 3x1,5 pre svietidlá a vypínače

- 230V vývody káblami CYKY-J 3x2,5 pre zásuvky

- 400V vývod pre elektrickú varnú dosku

- Inštalácie slaboprúd

Internet

Príprava pre internet- rozvod káblom UTP CAT5E v každej obytnej izbe na hornom podlaží + obývačka. Optický internet od Telecomu je pred pozemkom. 

Vykurovanie

Vykurovanie je podlahové, teplovodné,  zdroj - plynový kondenzačný kotol BOSCH. Alternatívne vykurovanie je možné realizovať krbom osadeným v obývacej izbe s prieduchmi do izieb na 2.  nadzemnom podlaží. Krb - krbová vložka VN 610/430, rohové presklenie s výsuvným otváraním dvierok. Komín - TUMA - murovaný priemer 200 mm.

Zdravotechnika

Rozvody vody a kanalizácie pre kúpeľňu, WC a kuchyňu, samostatný vývod pre napojenie práčky. Ohrev teplej vody sa realizuje bojlerom zn. BOSCH.

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA DOMU

-  Základy - monolitické železobetónové pásy, monolitická doska hr. 150 mm, hydroizolácia základovej dosky (penetrák, natavené bitumenové pásy).

- Obvodové murivo - pórobetónové murivo (Porfix) hr. 300 mm, zateplené kontaktným zatepľovacím systémom na báze polystyrénu hr. 150 mm + silikónová omietka.

- Vnútorné priečky - pórobetónová (Porfix) priečka z presných tvárnic hr.125 mm.

- Strecha - plochá – sklon cca 3,5 stupňa, krytina – falcovaný plech vo farbe antracit, zvodový systém vo farbe antracit, strešné okno neotvárateľné – Fakro DXF DU6 120x90 cm.

- Zateplenie -  mineralna vlna, hrúbka 35 cm.

- Vchodové dvere -  bezpečnostné hliníkové vstupné dvere Martom.

- Okná -  prémiové okná Prismatic (Prymat) Uw=0,78 W/m 2 k, skryté pánty, 3 tesnenia, izolačné trojsklo Ug=0,5 W/m 2 k, farba biela/antrazit quartz. Vonkajšie žalúzie sú vo všetkých       obytných miestnostiach vo farbe antracit – ovládanie spínačmi.

- Povrchy stien - sádrové omietky, hygienický náter biely.

- Povrchy podláh - izolácia - podlahovy polystyren 10 cm prízemie, 4 cm poschodie, cementový poter hr.60 mm.

- Gabionový plot -  dlžky 5m, výšky 2m vpredu aj vzadu na oddelenie domov.

- Hrubé terénne úpravy - splanírovanie zeminy, príprava na pokládku zámkovej dlažby.

Energetický certifikát  - A0

LOKALITA

Mestská časť Košice II.  - Pereš  je vyhľadávanou a  ideálnou voľbou medzi prírodou a mestom. Nachádza  sa západne od centra mesta Košice (smer Rožňava, Revúca, Medzev).  Váš nový domov sa nachádza iba 6 km od centra Košíc - Košice I. -Staré mesto  alebo 3 km z lokality  Košice II. - Átrium Optima, na ul. Bystrická.   Zastávky MHD ale aj zastávky SAD  vám zabezpečia komfortný prístup do mesta.  Výhodou je aj blízkosť nákupného centra Atrium Optima.  Viac o živote v mestskej časti sa dozviete na stránke mcperes.sk. 

V tomto rodinnom dome so záhradou si každý nájde svoj priestor pre prácu, učenie ale aj oddych a relax. Príďte sa o tom presvedčiť aj sami!

Neváhajte nás kontaktovať a dohodnite si obhliadku ešte dnes.

Zavolajte na t.č. 0907900717 alebo napíšte na alenkakatonova@gmail.com, pretože tu sa nachádza Váš domov.

Exkluzívne pre Vás v našej realitnej kancelárii.

Cena nehnuteľnosti je uvedená vrátane sprostredkovateľskej provízie, ktorá v sebe zahŕňa kompletný servis a službu pre Vás spočívajúcu: v serióznom jednaní za jedným stolom o podmienkach a financovaní kúpy za účasti troch strán - predávajúceho, kupujúceho a nás, v príprave a podpise zmluvy o budúcej zmluve, v príprave a podpise kúpnej zmluvy, návhru na vklad kúpnych zmlúv a odovzdávacieho protokolu, v prípade potreby príprava splnomocnenia na zastupovanie vo veci predaja a kúpy, v nezávislom nájdení pre Vás najvhodnejšieho a najlacnejšieho hypotekárneho úveru z bánk pôsobiacich na našom trhu, dohodnutie a realizáciu obhliadky so súdnym znalcom, platby za overenie podpisov na kúpnych zmluvách u notára, platby za podanie štandardného návrhu kúpnych zmlúv na kataster, platby za podklady z katastra nehnuteľnosti potrebné k čerpaniu hypotekárneho úveru, účasť makléra na odovzdaní nehnuteľnosti a súčinnosť pri prepisovaní médií.

Doplnkové charakteristiky

 • Energetický certifikát: nemá
 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet nadzemných podlaží: 2
 • Počet izieb/miestností: 5
Developerské projekty na jednom mieste

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty