Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 30. 05. 2023
Vo výmoli, Košice III - Dargovských Hrdinov
NA PREDAJ - pozemok pre IBV, Košice - Furča
Cena dohodou

NA PREDAJ - pozemok pre IBV, Košice - Furča

Cena dohodou


  • Typ: Predaj
    Druh: Pozemok pre rod. domy
  • Plocha pozemku: 19337 m2
  • ID inzerátu: 5028586
Spoločnosť Impulz Real s.r.o. a Denis Konovalov Vám exkluzívne predstavujú:

Na predaj pozemok, ktorý sa nachádza v lokalite Košice - Dargovských hrdinov. Pozemok, ktorý je evidovaný na LV ako parcela typu C má rozlohu 17 358m2 a k tomuto pozemku prislúcha prístupová cesta o rozlohe 1979m2. Pozemok je vhodný na projekt IBV (individuálna bytová výstavba)

Cena nami ponúkanej nehnuteľnosti je vrátane provízie ako aj komplexných služieb spojených s Vaším novým bývaním. V sprostredkovateľskej provízii sú zahrnuté kompletné katastrálne poplatky (poplatok za vklad vlastníckeho práva, listy vlastníctva a katastrálne mapy), kompletný právny servis pozostávajúci z prípravy všetkých zmluvných dokumentov potrebných k prevodu vlastníckeho práva, ako aj právneho poradenstva a notárske poplatky (overenie podpisov, overenie listín). Samozrejmosťou našej spoločnosti je zabezpečenie znaleckého posudku a kompletnej dokumentácie k nehnuteľnosti, ako aj pomoc pri vybavení najlepšej formy financovania kúpy nehnuteľnosti prostredníctvom nášho nezávislého finančného sprostredkovateľa.

Ak Vás ponuka zaujala, tak neváhajte kontaktovať makléra Bc. Denisa Konovalova na telefónom čísle 0940 525 500, a dohodnite si obhliadku ešte dnes.

Doplnkové charakteristiky

  • Vlastníctvo: Osobné
  • Terén pozemku: Mierne svahovitý
Developerské projekty na jednom mieste

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty