Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 06. 06. 2023
Družstevná, Bernolákovo
Priestranný 3-izbový byt v centre Bernolákova
Cena dohodou

Priestranný 3-izbový byt v centre Bernolákova

Cena dohodou


 • Typ: Predaj
  Druh: 3 izbový byt
  Stav: Kompletná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 81 m2
  Plocha pozemku: 81 m2
 • ID inzerátu: 5030016
Spoločnosť Prophet Real ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt v centre Bernolákova.
Byt má úžitkovú plochu 76m2 a nachádza sa na 1. poschodí. K bytu prislúcha pivnica 4m2 a tiež balkón s výhľadom na zeleň a tichú ulicu.

Dispozične byt pozostáva z troch obytných miestností a príslušenstva, ktoré tvoria veľká predsieň, kuchyňa, kúpeľňa, samostatná toaleta a balkón. V obývačke je nainštalovaná klimatizačná jednotka. Kúpeľňa a toaleta sú samostatné, v kúpeľni sa nachádza vaňa, sprchový kút, umývadlo a práčka.
V byte sú vonkajšie, aj vnútorné žalúzie, kvalitné drevené okná, kompletná prerábka elektriny a stien, nové dvere so zárubňami, nové vchodové bezpečnostné dvere.

Obec má veľmi dobrú dopravnú polohu a poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť. Nachádza sa tu materská škola, základná škola, odborné stredné školy a gymnázium, kultúrny dom, knižnica, lekár, pošta, železničná a autobusová stanica. V blízkosti bytového domu sa nachádza supermarket ako aj ďalšie obchodné prevádzky ako napríklad záhradné centrum, kvetinárstvo, reštaurácie a pod.
Nachádza sa tu napr. veľmi obľúbená cyklotrasa, po ktorej sa príjemným prostredím dostanete do susedných ako aj vzdialenejších obcí, kde nájdete ďalšie možnosti na trávenie voľného času.

Zabezpečujeme kompletný realitný servis, vypracovanie kúpnych zmlúv a hradíme poplatok za podanie kúpnych zmlúv do katastra. Pri kúpe sme s vami až do odovzdania nehnuteľnosti, list vlastníctva znejúci na vaše meno Vám doručíme osobne. Kompletný servis máte teda vyriešený pohodlne a bezpečne.

Neváhajte a dohodnite si obhliadku.

Rastislav Jajcay
PROPHET REAL

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
 • Podlažie: 1
 • Počet izieb/miestností: 3
 • Typ konštrukcie: Iná
 • Telekomunikáčné a dátové siete: Káblová TV, Optická sieť
Developerské projekty na jednom mieste

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty