Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 29. 05. 2023
Voderady
Dva rodinné domy na jednom pozemku, kompletná rekonštrukcia, pozemok 622 m2, Voderady, okr. Trnava
255 000 €

Dva rodinné domy na jednom pozemku, kompletná rekonštrukcia, pozemok 622 m2, Voderady, okr. Trnava

255 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Kompletná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 622 m2
  Plocha pozemku: 622 m2
 • Cena za m2: 409,97 €/m²
  ID inzerátu: 5030729
Predtým ako si pozriete fotogalériu skopírujte si nasledujúci link a pozrite si video obhliadky oboch domov: https://youtu.be/2rrFptqIXIo,
https://youtu.be/vkDnVgiIKe8
TUreality ponúka na predaj dva kvalitne rekonštruované rodinné domy v obci Voderady, okr. Trnava. Murivo tvorí pálená tehla + zateplenie polystyrénom. Domy sa predávajú v stave holodom. V prípade záujmu je možné dokončenie - podľa záujmu nového vlastníka.
Dom, ktorý je na mapke vo fotogalérii označený ako "RD 1" pozostáva z prízemia, poschodia a pivnice. Prízemie pozostáva zo zádveria, chodby, obývacej izby spojenej s kuchyňou (v prípade záujmu sa dá kuchyňa od obývacej izby oddeliť), izby, komory, kúpeľne a samostatného WC. V obývacej izbe je príprava na krb. Poschodie pozostáva z chodby, dvoch izieb, šatníka a kúpeľne s WC. Pod domom je veľká pivnica o výmere 53 m2. Zastavaná plocha domu je 89 m2.-----------------------------------------------------------------------------------

Dom, ktorý je na mapke označený ako "RD 2" pozostáva z veľkej vstupnej chodby, obývacej izby, kuchyne, spálne s vlastnou kúpeľňou a WC, detskej izby a kúpeľne s WC. Za domom je letná kuchyňa. Zastavaná plocha domu je cca 111 m2, letnej kuchyne cca 46 m2. Celková výmera pozemku (vrátane zastavanej plochy domu) je 622 m2 Parkovanie je možné priamo na vlastnom pozemku. Všetky inžinierske siete sú k dispozícii. Info k lokalite: Obec Voderady má výbornú občiansku vybavenosť (ZŠ, MŠ, základná umelecká škola, lekár pre dospelých, detský lekár, zubná ambulancia, lekáreň, pošta, obchod, knižnica...) a výborné napojenie na diaľnicu smer Bratislava, Trnava, Nitra, Žilina atď. Rozmery uvedené v inzeráte sú približné. Podrobné informácie na +421 41 321 78 00, bohovic@tureality.sk.

Doplnkové charakteristiky

 • Rok výstavby: 1980
 • Rok poslednej rekonštrukcie: 2023
 • Energetický certifikát: nemá
 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet nadzemných podlaží: 1
 • Terén pozemku: Rovinatý
Developerské projekty na jednom mieste

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
PROFI Klient PROFI Klient
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Mgr. Karol Bohovič
skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Trnava
Sladovnícka 13 13
917 01 506745
PROFI Klient PROFI Klient

Exkluzívne projekty