Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 19. 03. 2023
Trenčín
Rodinný dom a apartmán
900 000 €

Rodinný dom a apartmán

900 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 364 m2
  Zast. plocha: 471 m2
  Plocha pozemku: 1572 m2
 • Cena za m2: 2 472,53 €/m²
  ID inzerátu: 5032054
Nadštandardný 6 izbový rodinný dom a apartmán

Zastavaná plocha domu je 152m2. Súčasťou domu je prístrešok pre dve autá vo výmere 50m2. Na pozemku sa nachádza aj prístrešok pre bicykle, kôlnička pre záhradný nábytok (30m2) a apartmán 88m2. Celková plocha pozemku je 1572m2. Zastavaná plocha pozemku vrátane spevnených plôch je 471m2.

Rodinný dom má dve nadzemné podlažia s úžitkovou plochou 211 m2. Apartmán, ktorý sa nachádza na pozemku má úžitkovú plochu (88 m2) a samostantá pivnica 40m2.

V dome na prízemí je vstupná chodba, technická miestnosť, sklad, samostané WC, hosťovská izba s kúpeľňou, obývacia izba, knižnica, jedáleň, kuchyňa so špajzou a terasa. Prvé nadzemné podlažie je rozdelené na dve časti so schodiskom v tvare písena T (anglické schodisko). V ľavo sa nachádza kancelária, kúpeľňa s WC a dve detské izby. V pravo je spálňa so šatníkom, rodičovská kúpeľňa, WC a fínska sauna.

Rodinný dom bol postavený v roku 2015. Pri výstavbe domu sa použili kvalitné a nadštandardné materiály. Nehnuteľnosť sa predáva s vnútorným vybavením, ktorý je vyrobený na mieru.

Súčasťou domu je apartmán, ktorý má pivnicu. Na prvom polaží je obývacia izba, kuchyňa a WC. Na 2 NP je spálňa a kúpeľňa. Apartmán je kompletne zariadený, má samostatnú terasu a je napojený na všetky inžinierské siete.

Viac info pri osobnom stretnutí.

REALITNÉ KANCELÁRIE POPROSÍME NEVOLAŤ!

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo

Exkluzívne projekty