Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 20. 03. 2023
ČSA, Martin
BOSEN | Investičná príležitosť - pozemok v srdci Martina, 5443 m2
Cena dohodou

BOSEN | Investičná príležitosť - pozemok v srdci Martina, 5443 m2

Cena dohodou

Info v RK


  • Typ: Predaj
    Druh: Komerčná zóna
  • ID inzerátu: 5037460
Bosen Group Vám ponúka investičnú príležitosť - pozemok v Martine, 5443 m2.

POZEMOK: Pozemok s rozlohou 5443 m2 sa nachádza v časti Podháj, okresného mesta Martin. Pozemok je súčasťou územia funkčne vymedzeného pre plochy športovej a občianskej vybavenosti. V lokalite bolo úradom hlavného architekta vydané súhlasné vyjadrenie na výstavbu obchodného centra so športoviskom. V súčasnosti sa na pozemku nachádza stavba športovej haly, ktorá je podľa statického posudku vo veľmi dobrej kondícii. Pozemok je rovinatý s napojením na všetky inžinierske siete (voda, kanalizácia, elektrina, plyn). Tiež je tu možnosť dokúpenia vedľajšieho pozemku s rozlohou 2373 m2.

LOKALITA: Mestská časť Podháj sa nachádza takmer v srdci okresného mesta Martin. Momentálne prebiehajú na susednom pozemku povoľovacie procesy na výstavbu hypermarketu známeho reťazca. Výstavba predajne z tohto reťazca zhodnotí a zatraktívni aj Váš pozemok a taktiež v budúcnosti tu výrazne zvýši fluktuáciu potencionálnych zákazníkov. Je tu výborne spojenie s centrom mesta a taktiež̌ s dopravnou tepnou I65. Lokalita je dostupná́ mestskou hromadnou dopravou, rovnako tak cestnou ako aj železničnou. Mesto Martin je dynamicky sa rozvíjajúce okresné mesto s vysokým potenciálom.

CENA: Info v RK

Pre viac informácií prosím kontaktujte:

Realitný maklér: JUDr. Veronika Pfundtnerová

Tel: + 421 905 619 358

Realitná kancelária Bosen Group je členom Realitnej únie SR a riadi sa jej Realitným kódexom. Uvedená cena je konečná, zahŕňa províziu realitnej kancelárie, právny servis zabezpečovaný advokátskou kanceláriou, úhradu základného správneho poplatku na katastri, poradenstvo k prevodu nehnuteľnosti a bezplatnú ponuku financovania prostredníctvom hypotéky.

Doplnkové charakteristiky

  • Vlastníctvo: Osobné
  • Plyn: Na pozemku
  • Kanalizácia: Áno

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty