Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 29. 05. 2023
Pri majeri, Stupava
Moderný 4-izbový byt v príjemnom prostredí, predzáhradka, klimatizácia, novostavba!
311 842 €

Moderný 4-izbový byt v príjemnom prostredí, predzáhradka, klimatizácia, novostavba!

311 842 €


 • Typ: Predaj
  Druh: 4 izbový byt
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 98,39 m2
 • Cena za m2: 3 169,45 €/m²
  ID inzerátu: 5037794
Ponúkame Vám na predaj 4 izbový byt v novostavbe bytového domu - projektu Nový Majer v Stupave.

Projekt Nový Majer tvoria 3 menšie bytové domy v príjemnej lokalite Stupavy v susedstve Stupavského potoka obklopenej zeleňou. Lokalita je veľmi tichá, bez dopravného hluku, ale pritom s dobrou dopravnou dostupnosťou na výpadovky z mesta.

Moderné stavebné materiály a vyspelý spôsob výstavby spolu s nadštandardným technickým vybavením bytov a bytových domov zaručuje spokojné bývanie s výborným pomerom hodnoty a ceny.
Každý byt je vybavený optimálnym riešením pre maximálny tepelný komfort - podlahovým vykurovaním v kúpeľni a fancoilovým chladením a vykurovaním s nastavením vhodnej teploty v každej miestnosti.
Udržaniu príjemnej teploty v byte napomôžu aj izolačné okná s trojitým sklom, ktoré zároveň tlmia hluk z exteriéru. Všetky okná sú taktiež doplnené o predprípravu na elektricky ovládané exteriérové žalúzie. Takže hoci je súčasťou štandardu bytov vynikajúco vyriešený systém chladenia a klimatizácie, bude možné si regulovať svetlo a teplo v každej miestnosti jednoducho aj použitím exteriérových žalúzií.
Vášmu odpočinku a domácim aktivitám nebude asistovať hluk od susedov. K vynikajúcim zvukovo-izolačným vlastnostiam prispievajú totiž aj pokrokové stavebné materiály, ktoré utlmujú zvuk medzi bytmi až do 65 dBA.

Byt má výmeru 98,39 m2 a je situovaný na 1. podlaží (prízemíí) bytového domu. Prislúcha k nemu predzáhradka s výmerou 59,5 m2.
Cena bytu zahŕňa byt v dokončení holobyt s technickým štandardom, t.zn., že byt je vybavený bezpečnostnými vchodovými dverami, sadrovými omietkami a bielou maľovkou, kompletnými rozvodmi vody, odpadu a elektriky (vrátane zásuviek a vypínačov), dátovými rozvodmi do každej miestnosti bytu, kúrením a klimatizáciou vo všetkých miestnostiach bytu, veľkými oknami s izolačným trojsklom v každej miestnosti bytu a prípravou na exteriérové žalúzie v každej miestnosti bytu.

K bytu je možné doobjednať realizáciu kompletného štandardu (kompletné podlahy, obklady, dlažby, sanita, interiérové dvere).

K bytu je možné dokúpiť pivnicu a/alebo parkovacie státie, situované v podzemí objektu.

Byt je vo výstavbe, ale je už možné si dohodnúť obhliadku bytu. Predpokladaný termín kolaudácie je do konca roku 2023.

CENA PREDMETNEJ NEHNUTEĽNOSTI ZAHŔŇA PROVÍZIU REALITNEJ KANCELÁRIE, PROFESIONÁLNE REALITNÉ A PRÁVNE PORADENSTVO, VRÁTANE VYPRACOVANIA KÚPNO-PREDAJNÝCH ZMLÚV A ŽIADOSTI K ZÁPISU DO KATASTRA NEHNUTEĽNOSTÍ.
V PRÍPADE POTREBY VÁM ZABEZPEČÍME SÚDNO-ZNALECKÝ POSUDOK A POMÔŽEME PRI ZÍSKANÍ HYPOTEKÁRNEHO ÚVERU.

Doplnkové charakteristiky

 • Rok výstavby: 2023
 • Rok kolaudácie: 2023
 • Energetický certifikát: A
 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet nadzemných podlaží: 4
 • Počet podzemných podlaži: 1
Developerské projekty na jednom mieste

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty