Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 20. 03. 2023
Nitra
VIDEO 5izbový dvojpodlažný rodinný dom na Zobore v Nitre / 8,83 á poz.
285 000 €

VIDEO 5izbový dvojpodlažný rodinný dom na Zobore v Nitre / 8,83 á poz.

285 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Kompletná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 230 m2
  Zast. plocha: 159 m2
  Plocha pozemku: 883 m2
 • Cena za m2: 1 239,13 €/m²
  ID inzerátu: 5038034
REWIN reality Vám ponúka na predaj atypický dvojpodlažný 5 izbový rodinný dom v jednej s najobľúbenejších lokalít v Nitre na Zobore.

Odkaz na VIDEO : https://youtu.be/XBwDECujZVQ

Dom je logicky umiestnený na 8,83 á slnečnom pozemku. Dom je prakticky pripravený na bývanie, nakoľko terajší majiteľ kompletne prerobil tretinu vrchného podlažia (spálňa, dve izby a celú chodbu) a teda novým budúcim majiteľom ostáva dokončiť dennú časť, ktorá je tvorená kuchyňou, halou s francúzkym oknom a vstupom na terasu, kúpelňou a priestrannou obývacou izbou.
Pôvodná vízia na dokončenie domu bola otvoriť priečku vo vstupnej hale, kde by vznikol nový priestor na kuchyňu a jedáleň prepojenú s obývacou izbou, z ktorej je výstup cez veľké francúzske okno priamo na terasu s výhľadom.
Pri konečnej cene domu sme s majiteľom tieto investície zohľadnili, preto ak si spočítate náklady potrebné na dokončenie domu a konečnú cenu, budete len ťažko hľadať na Zobore podobný dom.
Dispozícia domu
Dom ma zastavanú plochu 159 m2. Úžitková plocha oboch podlaží je 230 m2. Suterén domu je čiastočne zapustený do pozemku. Tvoria ho obslužné a technické priestory (kotolňa, sklad, pivnica, slovenská izba, kuchyňa, WC, priestor pre saunu a ochladzovací bazénik, dielňa s telocvičňou, ktorá predtým slúžila ako garáž)
Nachádza sa tu aj spomínaná piata izba v dome 11,6 m2 s plnohodnotným oknom a teda aj prísunom denného svetla.
Obytné vrchné podlažie má rozlohu 122 m2 a je tvorené štyrmi izbami : obývacia,detská, pracovňa a spálňa 18 m2. Ostáva veľká hala 25 m2, kuchyňa so špajzou, kúpeľňa a samostatné WC.
Z haly máte výstup cez francúzske okno na terasu s príjemným posedením a výhľadom na Nitru. 
Rekonštrukcie domu
Spomínané izby + chodba na vrchnom podlaží boli rekonštruované v r.2020. Boli robené nové rozvody kúrenia, komplet rozvody elektriny, nové drevené podlahy, zateplené stropy v ktorých máte umiestnené kapilárne rohože na stropné chladenie prípadne na takmer beznákladové pasívne vykurovanie. rád vysvetlím na obhliadke.
Celý dom má nové atypické okná a dvere s 3-sklom.
Je plne obývateľný s funkčným kúrením a rozvodmi vody a elektriny. 
Technické údaje
Dom bol do užívania odovzdaný v r.1990. Po stavebno-konštrukčnej stránke je dom realizovaný s betónovými pásovými základmi, murovanými nosnými múrmi a murovanými priečkami. Obvodové múry majú hrúbku 400 mm. Strop nad suterénom je betónový monolitický, strop nad prízemím je drevený trámový s rovným podhľadom. Strecha domu je sedlová, krov je drevený (plne zdravý-použité mohutné drevenné trámy) a ako strešná krytina je použitý vlnitý eternit. 
O teplo v dome sa stará plynový kotol. Rozvody kúrenia sú teplovodné radiátorové s liatinovými vykurovacími telesami. Zdroj TÚV je plynový zásobníkový ohrievač TÚV.
Dom je napojený na všetky inžinierske siete.
Lokalita
Nachádzame sa v lukratívnej časti mesta Nitra - Zobor. Je to príjemná rodinná lokalita v tesnej blízkosti lesa. Pre milovníkov prírody, prechádzok v lese a turistiky je to ideálna poloha. Zároveň je to lokalita vzdialená od centra mesta cca 11 min autom. V blízkosti domu sa nachádza základná a materská škola. V tejto lokalite je dostupná aj MHD. Ďalším dôvodom na tiché bývanie je ten, že sa nachádzame mimo hlavnej cesty. 

V prípade záujmu o viac informácií alebo obhliadku ma neváhajte kontaktovať aj počas víkendov na tel.č.: 0914 345 313
Cena: 285 000 eur
Aj vďaka našej novej službe dokážete kúpiť novú nehnuteľnosť skôr, ako predáte tú svoju. Zistite viac informácií u makléra."

Doplnkové charakteristiky

 • Rok kolaudácie: 1990
 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet izieb/miestností: 5
 • Terén pozemku: Mierne svahovitý
 • Typ konštrukcie: Tehlová
 • Kúrenie: Ústredné, Krb, Klimatizácia

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty