Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 02. 06. 2023
Bratislava I - Staré Mesto
Horský park - Budova v lukratívnej časti Bratislavy
1 450 000 €

Horský park - Budova v lukratívnej časti Bratislavy

1 450 000 €

Cena v RK


 • Typ: Predaj
  Druh: Obchodné priestory
  Stav: Pôvodný stav
 • Úžit. plocha: 900 m2
  Zast. plocha: 302 m2
  Plocha pozemku: 707 m2
 • Cena za m2: 1 611,11 €/m²
  ID inzerátu: 5041867
Realitná kancelária RIVERS REAL ESTATE vám exkluzívne ponúka na predaj 3-podlažnú budovu, ktorá sa nachádza v mestskej časti Staré mesto v blízkosti Horského parku.

Budova sa nachádza vo výbornej lokalite s priamou dostupnosťou do centra mesta a zároveň aj na bratislavský diaľničný obchvat, v okolí sa nachádza kompletná infraštruktúra a aj občianska vybavenosť. Lokalita je zastavaná prevažne rodinnými domami a administratívnymi budovami.

Dispozícia budovy, je rozložená na 3 podlažia z toho sú dve nadzemné a jedno čiastočne pod úrovňou terénu. Vchod do budovy je situovaný v zadnej časti na 1PP odkiaľ vedie schodisko na ostatné podlažia. Vrchné poschodia majú dve väčšie miestnosti a viacero menších, toalety, kuchynku atď.(pre presnejší náhľad pozrite pôdorysy v galérii).

Pozemok na ktorom sa budova nachádza má rozlohu 707m2 z toho tvorí zastavaná plocha budovy 302m2, celková plocha budovy je 900 m2. Doteraz objekt slúžil prevažne na kancelárske účely, funkčné využitie budovy umožňuje využiť 30% plôch na funkciu bývania. Pozemok je čiastočne pokrytý zeleňou a je vhodný na tvorbu parkovacích miest s priamym prístupom na hlavnú cestu.

Investičná príležitosť vo veľmi zaujímavej lokalite ponúka na výber viacero alternatív či už ako sídlo firmy, ubytovacie zariadenie, zariadenia stravovania alebo zariadenia administratívy. Potenciál budovy vzhľadom na výbornú lokalitu ju predurčuje k úspechu.

Cena budovy je 1.450.000,-EUR bez DPH

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Firemné
 • Typ konštrukcie: Iná
 • Kúrenie: Ústredné
Developerské projekty na jednom mieste

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
PROFI Klient PROFI Klient
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty