Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 18. 03. 2023
Mäsiarska, Košice I - Staré Mesto
Na predaj 3-izbový byt s krbom, 90 m2, centrum (Mäsiarska ul.)
242 000 €

Na predaj 3-izbový byt s krbom, 90 m2, centrum (Mäsiarska ul.)

242 000 €


  • Typ: Predaj
    Druh: 3 izbový byt
    Stav: Kompletná rekonštrukcia
  • Úžit. plocha: 90 m2
  • Cena za m2: 2 688,89 €/m²
    ID inzerátu: 5042402
MEGA realitná kancelária Vám ponúka na predaj 3 izbový byt s úžitkovou výmerou 90 m2 na Mäsiarskej ulici v historickom centre Košíc.Byt sa nachádza v tichom uzamykateľnom dvore, v ktorom je len 10 bytov.● Nachádza sa na prvom poschodí tehlového pavlačového domu● Vysoké stropy 4 metre● Dom prešiel rozsiahlou rekonštrukciou● KrbVďaka výbornej lokalite len pár metrov od Hlavnej ulice má táto nehnuteľnosť veľký potenciál na poskytovanie krátkodobého alebo dlhodobého prenájmu.V roku 2002 dom prešiel rozsiahlou rekonštrukciou, ktorá zahŕňa novú železobetónovú stropnú platňu, nový krov a strešnú krytinu, kompletnú výmenu elektrických medených rozvodov, rozvod vody a kanalizácie až po prípojku.Ohrev vody a vykurovanie je na elektrinu, plyn zavedený nie je.Mesačné náklady 66€ + elektrina.Po dohode je možné ponechať zariadenie ako na fotografiách vrátane spotrebičov: umývačka riadu, práčka, sušička.DISPOZÍCIA: Spoločná vstupná chodba z pavlače pre 2 byty, chodba, kuchyňa s jedálňou, obývačka s krbom, priestranná spálňa, samostatná toaleta, kúpeľňa.Pôvodne 3 izbový byt je momentálne zmenou dispozície upravený na vzdušný 2 izbový. Priečka medzi kuchyňou a obytnou izbou bola zrušená a vznikla tak priestranná kuchyňa s jedálňou.Predmetom predaja je byt o rozlohe 90m2 v meštianskom dome, spoluvlastníctvo k pozemku pod stavbou, pozemok, na ktorom je dvor v podielovom vlastníctve "zastavané plochy a nádvoria" o rozlohe 182m2.Momentálne je byt prenajatý. Predaj možný k dátumu 10/2023. Neváhajte dohodnúť si obhliadku a zarezervovať tento výnimočný byt už teraz.

V prípade ak Vás naša ponuka zaujala, neváhajte kontaktovať makléra Ing. Dávid Šomodský telefonicky na čísle 0911126167 , veľmi radi si s Vami dohodneme osobné stretnutie. Radi Vám bezplatne pomôžeme aj s možnosťami financovania.NAŠA CENA JE KONEČNÁ, BEZ AKÝCHKOĽVEK SKRYTÝCH POPLATKOV. V CENE JE UŽ ZAHRNUTÝ AJ KOMPLETNÝ PRÁVNY SERVIS, VYPRACOVANIE ZMLUVY, POPLATKY SPOJENÉ S PREVODOM VLASTNÍCKYCH PRÁV

Doplnkové charakteristiky

  • Vlastníctvo: Osobné

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty