Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 21. 03. 2023
Bavlnárska 316/12, Trenčín
Priestranný 3 izbový byt s garážou v Trenčíne
160 000 €

Priestranný 3 izbový byt s garážou v Trenčíne

Bavlnárska 316/12, Trenčín, okres Trenčín
160 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: 3 izbový byt
  Stav: Čiastočná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 82 m2
 • Cena za m2: 1 951,22 €/m²
  Energie: 70 €/mesiac
  ID inzerátu: 5043269
Ponúkam na predaj priestranný a čiastočne zrekonštruovaný 3-izbový byt o výmere 82 m2 na ulici Bavlnárska, v bytovom tehlovom dome postavenom na súkromnom pozemku.

Byt je orientovaný na dve svetové strany VÝCHOD – ZÁPAD a nachádza sa na 3. poschodí z 5. Vstup do bytovky je možný z dvoch strán, pričom po vstupe zo zadnej strany sa nachádza výťah priamo od prízemia, čím je tak zabezpečený bezbariérový vstup do objektu.

Dispozícia: Pozostáva z dvoch samostatných nepriechodných izieb (detská izba, spálňa) a veľkej obývacej miestnosti, samostatnej kuchyne, kúpeľne a samostatného WC priestoru.

Balkóny: K bytu sú priradené dva balkóny pozdĺž oboch strán bytu, každý o rozmere 0,9 m x 5,3 m (4,77 m2), so samostatným vstupom zo spálne, kuchyne, obývačky a detskej izby.

Garáž: Súčasťou predaja bytu je i odpredaj murovanej garáže o výmere 20 m2, ktorá sa nachádza priamo pod bytom, s prístupom zo zadnej strany bytového domu. Vzhľadom k tomu, že sa jedná o súkromný pozemok, je možné parkovania aj pred vstupom do garáže.

Stav: Byt je po čiastočnej rekonštrukcii plastové okná, keramická dlažba v celom byte pod ktorou je podlahové kúrenie, znížený strop s bodovými svietidlami v detskej izbe a čiastočne znížený strop v obývacej miestnosti.

Vykurovanie a ohrev vody: Ústredné, z vlastného plynového kotla umiestneného v kúpeľni do podlahového teplovodného kúrenia.

Vybavenie: Byt sa predáva s kuchynskou linkou a vstavanými spotrebičmi ako je elektrická rúra, , plynový sporák a umývačka riadu, ďalej so vstavanou skriňou v chodbe a v detskej izbe a obývacou zostavou nábytku.

Internet: Byt disponuje metalickým pripojením na DSL /25Mbps/, ale taktiež je možné sa pripojiť na optický kábel, ktorý sa nachádza v spoločných priestoroch na chodbe.

Plánovaná rekonštrukcia bytového domu v roku 2023: výmena elektroinštalácie v spoločných priestoroch, rekonštrukcia výťahu, zateplenie bytového domu, zateplenie stropov garáží s výmenou garážovej brány za sekčnú bránu.

Náklady na bývanie pre dve osoby sú 190 Eur/mesačne/ + plyn a elektrina.

Občianska vybavenosť: Časť Bavlnárska ponúka plnú občiansku vybavenosť : dve základné školy (na ulici Veľkomoravská a v Detskom mestečku) škôlka v Istebníku alebo v Detskom mestečku, potraviny LIDL, zastávka MHD, fitnescentrum a v blízkosti nákupné stredisko Úspech (potraviny, pekáreň, drogéria, kaviareň, reštaurácia, bankomat a iné) a do dvoch minút pohodlné napojenie na diaľnicu D1.

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo

Exkluzívne projekty