Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 02. 06. 2023
Cintorínska, Koš
Nový Projekt - výstaba tradičných Zrubov s vlastným pozemkom v obci Koš, neďaleko mesta Bojníce.
Cena dohodou

Nový Projekt - výstaba tradičných Zrubov s vlastným pozemkom v obci Koš, neďaleko mesta Bojníce.

Cena dohodou


 • Typ: Predaj
  Druh: Chata, drevenica, zrub
  Stav: Vo výstavbe
 • ID inzerátu: 5043950
Pre Vás, ktorí hľadáte relax, turistiku, cykloturistiku, rybolov a oddych v prírode, máme zaujímavú ponuku so spoločnostou BIXBY, s.r.o. v Novom projekte - výstavba tradičných drevených ZRUBOV na vlastnom pozemku. Súčasťou projektu bude aj reštaurácia v rovnakom štýle stavby, saunový dom a prestrešený altánok na posedenie a grilovanie s priateľmi.

RK BÝVAJTE - SK, ponúka Exkluzívne na predaj pozemky k výstavbe tradičných Zrubov v základnom prevedení z pravej guľatiny v obci Koš neďaleko Bojníc v bezprostrednej blízkosti jazera.
Pripravovaný projekt ponúka na predaj ešte 5. voľných pozemkov s rozlohou - 301m2, 406m2, 236m2 a dva pozemky priamo susediacich s jazerom o rozlohe 466m2, prístup na pozemok je z existujúcej asfaltovej cesty, samostatný vstup do areálu cez závoru. Jazero nie je v správe rybárskeho zväzu.
Spoločnosť si vyhradzuje právo na výstavbu a dodanie zrubov spol. Bixby.
Poradenstvo pre prípravu a vybavenie staveného povolenia, ako aj zabezpečenie projektovej dokumentácie k stavbe zabezpečíme prostredníctvom zmluvnej projekčnej kancalárie.

Obec Koš má výhodnú polohu. Leží medzi mestami Nováky, Bojnice a Prievidza. Územie obce Koš patrí medzi najstaršie osídlenia na hornej Nitre. V rámci administratívno-správneho usporiadania patrí obec do Trenčianskeho kraja. Má rozlohu 1358 ha.
Najznámejšou prírodnou zaujímavosťou v obci je lipa, ktorej vek sa odhaduje zhruba na 500 rokov. V obci pôsobí kultúrno-folklórny súbor Lučina, futbalový klub OFK Koš a organizácia DHZ.
V obci sa nachádzajú ZŠ s MŠ, pošta, telocvičňa, sauna, posilňovňa, dva tenisové kurty, dve futbalové ihriská, multifunkčné ihrisko s umelým trávnikom, dve predajne potravín, dve pohostinstvá, bar, cukráreň, penzión Golf, GOLF DRIVING RANGE.

Ak vás naša ponuka zaujala máte na výber ešte z 5 voľných pozemkov a možnosť výberu štýlových zrubových chát.

Najpredávanejší a aktuálne vo výstavbe ako vzorový, ktorý vám viem na mieste osobne predstaviť je ZRUB D4:
Rekreačná chata bude obsahovať obytné 1. NP a 2. NP s obytným podkrovím. Obe tieto podlažia budú prepojené samonosným dreveným schodiskom. Zastrešenie rekreačnej chaty bude riešené členitou strešnou konštrukciou s kombináciou sedlového a valbového tvaru strešnej konštrukcie. Napojenie rekreačnej chaty na miestnu komunikačnú sieť bude zabezpečené pomocou existujúcej komunikácie.
DISPOZÍCIA: 3 obytné miestnosti a príslušenstvo, ktorými sú chodba, kuchyňa, kúpeľňa s toaletou, schodisko a prestrešená terasa.
Zastavaná plocha : 71,26 m2
Úžitková plocha: celková 87 m2, úžitková plocha I.NP: 55m2, úžitková plocha II.NP:32m2
Dvojpodlažná stavba so sedlovou strechou, s obytným podkrovím a s prestrešeným vstupom /terasou usadeným do profilu
NP: prestrešená terasa ( 16,48 m2), zádverie ( 1,76m2), obývacia miestnosť ( 13,70m2), kuchyňa ( 11,96m2), kúpeľňa a toaleta(2,82m2), chodba (7,97m2)
NP: schod. priestor (6,66 m2), izba ( 11,49 m2) a spálňa ( 13,70 m2)

TECHNICKÉ ÚDAJE:
Materiál zrubu: BOROVICA / pínia /, guľatina priemer 220 mm použitá na obvodové a štítové steny, priečky a krovnú konštrukciu
Materiál na podlahy, obklady, schodisko, parapetné dosky, oblôžky okolo okien a dverí: – obklad – hrúbka 16mm, šírka 120 mm
schodisko – dvojramenné schodisko so 7 stupňami v každom ramene schodiska
Izolácia: drevovláknitý ekologický prírodný systém STEICO, slúži ako ochrana proti chladu, horúčave, hluku a zabezpečuje príjemnú vnútornú mikroklímu a vyrovnanú priestorovú vlhkosť, ktorú ocenia hlavne alergici
Strešná krytina BRAMAC, kompletný strešný systém s rínou a rínovými zvodmi
Elektrické rozvody zabudované v stene

INŽINIERSKÉ SIETE:
Odpad bude riešená do vlastnej žumpy umiestnenej na pozemku o veľkosti 4,5m3, alebo 11m3
Voda z lokálneho zdroja na pozemku
Nové elektrické prípojky pre každý zrub
Zdrojom tepla – peletkové kachle umiestnené v obývacej izbe s rozvodom do bočných radiátorov a podlahového kúrenia

Cena zrubov v základnom prevedení sa bude odvíjať od daného typu zrubu.

Cena pozemkov 73,- EUR/m2 + DPH

V prípade akýchkoľvek doplňujúcich otázok volajte, alebo píšte SMS na tel. 0918 405 187, prípadne napíšte email: krskodana@byvajtesk.sk, rada Vám nehnuteľnosť osobne predstavím, môžete súčastne využiť naše služby - Hypotekárny úver, Znalecký posudok, Poistenie nehnuteľnosti.... a všetky potrebné dokumenty k prevodu nehnuteľnosti.

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
 • Terén pozemku: Rovinatý
 • Typ konštrukcie: Drevená
 • Prístupová komunikácia: Kamenitá
 • Kúrenie: Podlahové
Developerské projekty na jednom mieste

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
PROFI Klient PROFI Klient
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty