Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 21. 03. 2023
Továreňská štvrť, Poprad
Na prenájom 2 izbový byt v novostavbe s balkónom
500 €/mes.

Na prenájom 2 izbový byt v novostavbe s balkónom

Továreňská štvrť, Poprad, okres Poprad
500 €/mes.


  • Typ: Prenájom
    Druh: 2 izbový byt
    Stav: Novostavba
  • Úžit. plocha: 44,29 m2
  • Cena za m2: 11,29 €/m²/mes.
    ID inzerátu: 5045453
Ponúkame Vám na prenájom priestranný 2 izbový byt v novostavbe s balkónom a parkovacím miestom (na auto je vidieť rovno z okna) v Poprade- časť Matejovce.

Byt sa nachádza v nízkej bytovke na najvyššom, 3. poschodí, orientovaný na juhovýchod. Pozostáva z dvoch obytných miestností, chodby, kuchyne, kúpeľne, samostatného WC a pivničnej kobky na prízemí. Má vlastný plynový kotol na kúrenie a ohrev vody. Byt je čiastočne zariadený (rúra, práčka, chladnička), možnosť ďalšieho zariadenia po vzájomnej dohode.

Bytový dom bol skolaudovaný v marci 2022. V blízkosti objektu je reštaurácia, pošta, lekáreň, škola, zástavka MHD, vlaková stanica, potraviny, praktický i zubný lekár, ako aj športové haly. 6 minút od centra Popradu cestovaním MHD a 800 metrov od výjazdu na diaľnicu.

Byt je k dispozícií ihneď, prípadne dohodou. Hľadáme seriózneho dlhodobého nájomcu. Vhodný pre maximálne 2 dospelé osoby a jedno dieťa. Bez zvierat.

Cena mesačného nájmu je 500 € vrátane energií a parkovacieho miesta. Depozit je vo výške jeden a pol mesačného nájmu, ktorý bude nájomcovi vrátený v prípade bezproblémového odovzdania bytu po skončení nájomnej zmluvy. V byte je zriadená internetová prípojka, pripojenie k internetu si rieši nájomca sám.

V prípade vážneho záujmu je možné dohodnúť si obhliadku bytu na nižšie uvedenom telefónnom čísle.

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo

Exkluzívne projekty