Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 08. 06. 2023
Ružomberok
NOVÁ CENA domu a pozemku 438m2 Rojkov
105 000 €

NOVÁ CENA domu a pozemku 438m2 Rojkov

105 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Čiastočná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 438 m2
 • Cena za m2: 239,73 €/m²
  ID inzerátu: 5046065
TUreality ponúka možnosť získať 2 domy, každý je so samostatným vchodom a zastavanou plochou 80m2 spolu za cenu bytu. Na pozemok o veľkosti 438 m2 je hlavný vstup z bočnej cesty vedúcej popri Váhu .
Domy sa nachádzajú pri hlavnej trase z Ružomberka smer Žilina v časti obce Stankovany - Rojkov. Lokalitu doteraz narúša cestná premávka. Využite preto výhodu skvelej ceny.
Jednotlivé domy majú spoločný dvor a centrálne kúrenie - kotol na peletky (r.2022). Alternatívne vykurovanie krbom s prieduchmi. Energetický certifikát nebol predložený. IS: vodovod, kanalizácia, elektrika.
Domy z veľkej časti boli rekonštruované, zostávajúce stavebné úpravy Vás ešte čakajú.
Určite Vás zaujme pekne upravený dvor s krytým posedením pre voľný čas. Nehnuteľnosť môžete financovať HÚ, všetky stavby a pozemky sú vysporiadané aj zapísané.
Domy sú vhodné na trvalé aj rekreačné bývanie. Výhodou je ľahká dostupnosť do miest ako Ružomberok, Dolný Kubín aj Martin všetky do 20min autom. Priamo v obci je kráterový prameň minerálnej vody Rojkovská travertínová kopa známa ako Zlá voda. Vlakovú stanicu Stankovany cez most dáte krokom asi za 15min od domu.
Pre viac informácií a neváhajte kontaktovať call centrum číslo: +421 41 3217800, alebo priamo makléra: paulinyova@tureality.sk

Doplnkové charakteristiky

 • Rok výstavby: 1980
 • Energetický certifikát: nemá
 • Vlastníctvo: Iné
 • Počet nadzemných podlaží: 1
Developerské projekty na jednom mieste

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
PROFI Klient PROFI Klient
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty