Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 05. 06. 2023
Senec
TOP! Rodinný dom so záhradou, oplotením,parkovaním
224 900 €

TOP! Rodinný dom so záhradou, oplotením,parkovaním

224 900 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 102 m2
  Plocha pozemku: 207 m2
 • Cena za m2: 2 204,90 €/m²
  Energie: 100 €/mesiac
  ID inzerátu: 5047624
Ponúkame Vám na predaj tehlovú novostavbu priestranného 3-izbového bytu so slnečným pozemkom orientovaným na juhozápad. Byt je súčasťou rodinného dvojdomu, nachádzajúci sa v obci Veľký Biel, vzdialeného minútu od mesta Senec.

Celková úžitková plocha bytu je 74m2, k bytu prislúcha krajný pozemok o celkovej rozlohe 207 m2. Parkovanie možné priamo pred domom.

VYŠŠÍ ŠTANDARD: samostatne regulovateľné podlahové kúrenie v každej miestnosti, príprava pre optický internet, elektrické vonkajšie žalúzie, alarm, klimatizáciu.

EXTERIÉROVÉ ÚPRAVY: bezbariérový vstup zo zámkovej dlažby do bytu a na záhradu, betónové okrasné oplotenie na pozemku, upravená predzáhradka a záhrada.

Uvítate celkovú priestrannosť jednotlivých miestností a rozdelenie na dennú a nočnú časť. Praktické riešenie bytu zabezpečuje dostatok denného svetla, úložných priestorov (samostatná komora, spálňa so vstavanou skriňou, priestor vytvorený pre vstavanú skrinu v detskej izbe). Výhodou je priamy prístup z obývacej časti na slnečnú záhradu, ktorá je orientovaná na juhozápad.

Byt je súčasťou rodinného domu s 2 bytovými jednotkami. Praktické riešenie rodinného domu zabezpečuje pre každý byt svoj samostatný vchod, vďaka ktorému máte poskytnuté komfortné bývanie s maximálnym súkromím a s pocitom ako v samostatnom rodinnom dome. Nehnuteľnosť sa nachádza v novovybudovanej súkromnej ulici na ktorej uvítate pokojné bývanie s dostupnosťou parkovania priamo pred domom.

PONÚKANÝ ŠTANDARD BYTU
* Namontované zásuvky a vypínače (úplná príprava kuchynských rozvodov). * Podlahové kúrenie nemeckej značky DEVI - teplota samostatne regulovateľná v každej miestnosti * Sadrokartónový strop izolovaný striekanou vlnou nemeckej značky ISOVER * Steny – vápenno-cementová omietka 3x vymaľované na bielo * Bezpečnostné vchodové dvere * 6-komorové plastové okná zn. SALAMANDER s izolačným 3-sklom (farba: orech/biela) * Alarm (predpríprava) * Optika T-com alebo satelit (internet+TV) * Elektrické vonkajšie žalúzie na všetkých oknách (predpríprava) * Klimatizácia, tepelné vykurovanie *Zámková dlažba - chodník do bytu a do záhrady *Betónové okrasné oplotenie pozemku *Upravená predzáhradka * Byt samostatne napojený na všetky IS (voda, elektrina, kanalizácia)

Rodinný dom spadá do kategórie energetický štandard A podľa najnovších noriem a tým zabezpečuje nízke náklady pre život. Nakoľko je byt samostatne napojený na všetky IS (voda, elektrina, kanalizácia, optika) získavate výhodou, vďaka ktorej si sami regulujete Vaše prevádzkové náklady bývania.

POUŽITÉ MATERIALY RODINNÉHO DOMU
* Dom je postavený z pálenej tehly Wienerberger obvodové múry hrúbka 30cm, vnútorné priečky Wienerberger 11,5cm * Zateplenie polystyrén 18cm EPS *Silikónová fasádna omietka v bielej a hnedej farbe. * 6-komorové plastové nemecká okná zn. SALAMANDER s izolačným 3-sklom (farba: orech/biela) * Strešný krytina zn. TERRAN Danubia

LOKALITA
Veľký Biel je vyhľadávaná lokalita vďaka svojej výhodnej polohe. Nachádza sa 15km od Bratislavy a len 2 km od mesta Senec. Poloha ponúkanej nehnuteľnosti je ideálna nakoľko je situovaná v pôvodnej vybudovanej a zabývanej lokalite (žiadny satelit) v blízkosti prírody a zároveň s výbornou dostupnosťou k občianskej vybavenosti. V obci je vynikajúca občianska vybavenosť: materská škôlka, základná škola, obchody, zdravotné stredisko (zubár, lekár pre deti, dospelých a dorast), pošta, reštaurácia.
Do pár minút sa dostanete s autom na hlavné pripájacie ťahy k D1 smer Trnava a Bratislava, prípadne na starú Seneckú cestu.
Približne do 10 minút prechádzkovým krokom sa dostanete do obchodu, k autobusovej zastávke a taktiež k škole a škôlke. Nakoľko v obci nachádza aj vlaková stanica, v rámci chôdze ste do 15 minút na vlakovej zastávke.

Cena v štádiu holobyt 224 900 eur. Možnosť dokončenia do štandardu.
Uvedená cena je konečná a zahŕňa všetky poplatky spojené s prevodom nehnuteľnosti a hypotekárnymi službami.

V PONUKE NÁJDETE TIEŽ: Byt o rozlohe 98 m2 s predzáhradkou 209 900 €.

Ak máte záujem o obhliadku, alebo ďalšie informácie neváhajte nás kedykoľvek kontaktovať +421 944 320 317

Všetky práva inzercie vyhradené.
Developerské projekty na jednom mieste

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo

Exkluzívne projekty