Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 24. 03. 2023
Malženická cesta, Trnava
NA PREDAJ Novovybudovaný jazdecký areál, objekt na podnikanie + BONUS
1 790 000 €

NA PREDAJ Novovybudovaný jazdecký areál, objekt na podnikanie + BONUS

Malženická cesta, Trnava, okres Trnava
1 790 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Iný prevádzkový objekt
  Stav: Kompletná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 2830 m2
  Plocha pozemku: 23000 m2
 • Cena za m2: 632,51 €/m²
  ID inzerátu: 5048076
Ponúkame NA PREDAJ novovybudovaný - JAZDECKÝ AREÁL - Agro farme Dolina so STAVEBNÝM POZEMKOM NA RODINNÝ DOM.

Samostatne stojaci areál je situovaný v okrajovej časti v extraviláne mesta Trnava, prístupný po asfaltovej komunikácii - 3 km od vonkajšieho obchvatu mesta s napojením na diaľnicu. S výbornou a nenáročnou dostupnosťou okolitých miest ako Bratislava, Senec, Galanta, Hlohovec a priľahlých obcí.

** VARIABILITA VYUŽITIA ** Areál na takmer 2,3 ha pozemku - zastavaná a obslužná plocha - je stopercentne v osobnom vlastníctve!
Nachádza sa v lokalite s funkčným využitím pre poľnohospodársku výrobu, služby a ľahký priemysel s možnosťou zriadenia výrobno-obslužnej podnikateľskej zóny alebo zariadení mestotovrných podnikateľských aktivít, komercie a služieb.

** JAZDECKÝ AREÁL V SÚČASNOSTI ** Od základov jazdenia, cez rekreačné jazdenie až po športové jazdenie disponuje areál kompletnou vybavenosťou. Trávnaté výbehy, priestranné boxy, jazdiareň, kruhovka, sklady a objekty pre uskladnenie a všetko potrebné zázemie pre daný účel je samozrejmosťou.

Od r. 2018 - 2021 prešiel areál rozsiahlou rekonštrukciou pri ktorej sa zachovala situácia a charakter pôvodných objektov:
~ murovaná stajňa 713 m² (21 boxov)
~ jazdiareň - plechová 1127 m²
~ poľnohospodárska budova/sklad - drevená 1042 m²
~ obslužné betónové a trávnaté plochy 18,4 tisíc m²

Obvodová línia pozemku je z troch strán oplotená - kombinácia betónových prefabrikátov + mohutná posuvná hlavná brána (elektrická) + malá bránka.

Z inžinierskych sietí je objekt napojený na rozvod elektrickej energie, voda je z areálového zdroja - studňa, kanalizácia do septiku.

Pri zachovaní funkcie v rámci vstupných nákladov nie je potrebná ďalšia výrazná investícia nakoľko prevažná časť prevádzky jazdeckého areálu je už vybudovaná.

BONUSOM tejto ponuky je fakt, že pri vstupe do areálu sa nachádza STAVEBNÁ PARCELA o výmere 1570 m² zahrnutá v územnom pláne na výstavbu domu. Ideálny benefit pre spojenie aktivít - bývanie/ podnikanie/ hobby.

Areál je zasadený do pokojného vidieckeho prostredia v strede polí, obklopený zeleňou. Citlivo a esteticky zrealizovaná rekonštrukcia posunula objekt medzi reprezentatívne nehnuteľnosti. Strategicky výhodná poloha areálu ponúka jeho všestranné využitie v súčasnosti, ale aj budúcnosti.

Cena + DPH - bližšie info v RK

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty