Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 31. 05. 2023
Bytča
SVOBODA & WILLIAMS I 8-izbový rodinný dom, Bytča
799 000 €

SVOBODA & WILLIAMS I 8-izbový rodinný dom, Bytča

799 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Kompletná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 582 m2
  Plocha pozemku: 2254 m2
 • Cena za m2: 1 372,85 €/m²
  ID inzerátu: 5049229
Presvetlený a priestranný 8-izbový rodinný dom s južnou orientáciou s 22 árovým pozemkom sa nachádza v príjemnej lokalite Bytče, len kúsok od Žiliny. Originálne bývanie pre tých, ktorí doma hľadajú pokoj, ticho a zeleň.

Dispozíciu domu na prízemí tvorí predsieň so šatníkom, z ktorej sa vchádza do spoločenskej miestnosti s monolitickým krbom, hala s morským akváriom, pracovňa, jedáleň s obývacou izbou, kompletne zariadená kuchyňa so špajzou, práčovňa, toaleta. Z obývacej izby je vstup do 75 m2 zimnej záhrady s krbovými keramickými kachľami a obkladmi z travertínu. Na vrchné podlažie sa dostaneme dvoma rôznymi schodiskami z prízemia.

Na poschodí sa nachádza šatník, hlavná spálňa s en-suite veľkorysou kúpeľňou so solitérnou vaňou, rozmerným sprchovým kútom s vitrážovými sklami, dvoma umývadlami s mosadznými batériami. Do tejto kúpeľne je vstup aj z ďalšej spálne, z ktorej je vchod do haly. Z haly sa dostaneme do ďalšej kúpeľne so sprchovým kútom a do dvoch detských izieb s balkónom.
Zapustené podlažie domu disponuje kotolňou, priestranným šatníkom a troma skladmi.

Parkovanie pre dve autá je pod prístreškom.

Na pozemku sa nachádza 30 m2 murovaný altánok so záhradným krbom, kuchynskou linkou so žulovou pracovnou doskou a nerezovým drezom, závlahový systém, záhradný domček na odkladanie záhradných potrieb, ako aj 29 m2 sklad náradia.

Štandard zahŕňa podlahové kúrenie v kombinácii s radiátormi a krbom, plynový kotol Viessmann. Vybavenie v kuchyni značky Siemens, ILVE profesionálna rúra, pracovná doska z mramoru, v celom dome kryštáľové lustre, perzské koberce, nábytok vrátane dverí z masívu, podlahy z talianskeho travertínu, drevené podlahy.
Dom má bezpečnostný systém, kamerový systém aj videovrátnika.

Nehnuteľnosť sa predáva kompletne zariadená vrátane umeleckých diel.

Poloha tejto výnimočnej rezidencie len 3 km od napojenia na diaľnicu a 20 km od centra Žiliny ponúka kompletnú občiansku vybavenosť. V blízkosti je možný relax v prírode, na kúpalisku, či športové vyžitie na vodnej nádrži. Taktiež je tu mnoho turistických chodníčkov a trás, či možných prechádzok na zámok.

Interiér 582 m2, pozemok 2 254 m2.

ID 101330
https://svoboda-williams.sk/predaj/rodinne-domy/detail/101330-bytca
--

This spacious and bright 7-bedroom family house stands on a 22-are south-facing property located in a pleasant part of Bytča, just a short distance from Žilina. Original housing for those seeking peace, quiet, and greenery.

The layout of the house consists of a ground floor with a foyer with a closet, from which you will enter a social room with a monolithic fireplace, a hallway with a marine aquarium, a study, a living/dining room, a fully-fitted kitchen with a pantry, a laundry room, and a toilet. The living room has access to a 75 sq. m. winter garden with a fireplace stove with travertine tiles. The upper floor is reached by different staircases leading from the ground floor.

Upstairs is a walk-in closet and a master bedroom with a large en-suite bathroom with a solitary bath, an oversized shower with stained glass panels, and two sinks with brass taps. This bathroom is also accessed by another bedroom, whose main entrance is from the hallway with a door to another bathroom with a shower and two children's rooms with a balcony.
The sunken floor of the house is divided into a boiler room, a spacious wardrobe, and three storage rooms.

Parking for two cars under a carport.

Part of the property is a 30 sq. m. brick gazebo with a garden fireplace, kitchen with a granite worktop and stainless steel sink, an irrigation system, a garden house for storing garden supplies, as well as a 29 sq. m. tool shed.

Facilities include underfloor heating combined with radiators and a fireplace, and a Viessmann gas boiler. The kitchen is equipped with Siemens appliances, an ILVE professional oven, a marble worktop. The interior features crystal chandeliers, Persian carpets, furniture including wooden doors, Italian travertine floors, and wooden floors.
The safety of the house is guaranteed by a security system, camera system, and a video doorman.

The property is sold fully furnished including the artworks.

This exceptional residence is located only 3 km from a highway and 20 km from the center of Žilina with a full range of civic amenities. Enjoy relaxing moments in the countryside, the swimming pool, or water reservoir. There are also many hiking trails in the area, and a castle within walking distance.

Interior 582 m2, land 2,254 m2.

ID 101330
https://en.svoboda-williams.sk/predaj/rodinne-domy/detail/101330-bytca

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
Developerské projekty na jednom mieste

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

Svoboda & Williams - Christie's International Real Estate Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. Zobraziť všetky inzeráty (151)
skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty