Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 23. 03. 2023
Prístavná, Bratislava II - Ružinov
PRÉMIOVÝ PENTHOUSE SO ZÁPADNOU TERASOU A KRÁSNYM VÝHĽADOM NA DUNAJ A DOWNTOWN
624 900 €

PRÉMIOVÝ PENTHOUSE SO ZÁPADNOU TERASOU A KRÁSNYM VÝHĽADOM NA DUNAJ A DOWNTOWN

624 900 €


 • Typ: Predaj
  Druh: 4 izbový byt
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 133,9 m2
 • Cena za m2: 4 666,92 €/m²
  ID inzerátu: 5049838
Ponúkame na predaj luxusný veľkometrážny penthouse s vysokými stropmi a krásnym výhľadom na Dunaj a Downtown v novovznikajúcom Lukratívnom projekte v centre. Projekt je momentálne vo výstavbe, pričom dokončenie je naplánované na 4Q 2023.
Prémiové vyhotovenie, najmodernejšie technológie, vysoké stropy, fantastickú polohu a nádhernú terasu, to všetko nájdete v tomto úžasnom penthouse.
ZÁKLADNÁ CHARAKTERISTIKA:
Počet izieb: 4
9. nadzemné poschodie moderného bytového domu
Celková plocha 105.50 m2 + terasa 28.40 m2 + pivničná kobka
Novostavba
K tomuto penthousu je možné dokúpiť parkovacie státie v cene 22.000 €.
Oceníte predovšetkým moderné a funkčné trendy, s prihliadnutím na udržateľnosť, ekológiu a pohodlie bývania. Vykurovanie a chladenie objektu je zabezpečené s využitím obnoviteľných zdrojov - tepelných čerpadiel. To čo iní považujú za nadštandard, tu nájdete ako samozrejmosť - či už ide o stropné chladenie, hliníkové žalúzie, či ďalšie vybavenie bytu pre zvýšenie Vášho pohodlia. Byt poskytne navyše väčší pocit priestoru a vzdušnosti v podobe vysokých stropov.

Na terasách, v reštauráciách a kaviarňach v neďalekom nákupnom centre Eurovea alebo priamo v Starom Meste Vás čaká nielen skvelé jedlo a pitie, ale aj hodiny zábavy s kamarátmi, či s rodinou.
Aktívny oddych je najlepší oddych. Stačí na bicykli prejsť cez Most Apollo, alebo cez Prístavný most a ocitnete sa na Petržalskej hrádzi, ktorá lemuje jedinečné lužné lesy a mŕtve ramená Dunaja a dovedie Vás na vínko v Rakúsku, alebo naopak do Danubiany a Maďarska.
V cene sú zahrnuté všetky profesionálne služby spoločnosti FEDORS Group vrátane kompletného právneho servisu, hypotekárneho poradenstva či katastrálnych poplatkov.

Doplnkové charakteristiky

 • Energetický certifikát: A
 • Vlastníctvo: Firemné
 • Počet izieb/miestností: 4
 • Orientácia: Juhozápadná

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty