Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 19. 05. 2023
Prešov
OBCHODNÉ PRIESTORY NA PRENÁJOM, 140M2, LEVOČSKÁ UL., PREŠOV
1 120 €/mes.

OBCHODNÉ PRIESTORY NA PRENÁJOM, 140M2, LEVOČSKÁ UL., PREŠOV

1 120 €/mes.


 • Typ: Prenájom
  Druh: Kancelárie, admin. priestory
  Stav: Pôvodný stav
 • Úžit. plocha: 140 m2
  Plocha pozemku: 140 m2
 • Cena za m2: 8 €/m²/mes.
  ID inzerátu: 5050497
Ponúkame na prenájom obchodné priestory/služby o výmere 140m2 na hlavnom ťahu Levočská ulica, Prešov. Obchodné priestory sa nachádzajú na prízemí výškovej budovy priamo v podchode s frekventovaným pohybom potenciálnych zákazníkov. Budova je pri hlavnej križovatke pod hotelom Šariš, čím je dobrá dostupnosť aj pre peších, k MHD, ale aj na výjazd na hlavný ťah smer Poprad.

Skladba
predajňa, wc, kuchynka, 2x kancelária, sklad, 2x menšia miestnosť prepojená okienkom momentálne využívaná ako laboratórium. Vstup do priestorov z oboch strán (z ulice, aj z parkoviska). Možnosť úprav na základe dohody s majiteľom.

Služby v okolí
Prízemie budovy - recepcia, jedáleň, lekáreň, obchody. Ďalej sa v budove nachádzajú prevádzky ako reštaurácia, psychológ, fotoslužba, kaderníctvo, nechtové štúdio, výučba jazykov, poisťovne, tanečné štúdio a iné. V blízkosti je centrum mesta, poliklinika, hotel, diskotéka, kaderníctvo, poliklinika, obchody, banky, MHD, parkovanie a iné.

Doprava
MHD: 1, 2, 4, 5, 7, 8, 11, 12, 14, 15, 17, 18, 20, 21, 22, 24, 27, 28, 29, 32, 34, 36, 39, 41, 43, 45 (odchody zo zastávok Sabinoská, Levočská, Trojica)
SAD zastávka pri mestskom cintoríne (cca. 500m)

Reštaurácie a kaviarne
Soraya
Klub ENCORE
FEST burger
Mariannus Pub
Reštaurácia Spirit

Cena
Cena za prenájom je 8€/m2/mesiac + DPH + elektrina a voda. V cene je vykurovanie, jedno parkovacie miesto, viac parkovacích miest, reklama a možnosť napojiť sa na internet sú za poplatok. Výška depozitu na základe dohody s majiteľom. Cena prenájmu nehnuteľnosti je uvedená vrátane provízie, ktorá v sebe zahŕňa kompletný právny servis a služby spojené s prenájmom.

V budove sú voľné aj ďalšie obchodné priestory o výmere 60m2 a kancelárske priestory na 8.NP (158m2 a viac). Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať na tel. čísle 0944 652 236.

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
 • Typ konštrukcie: Iná
Developerské projekty na jednom mieste

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty