Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 06. 06. 2023
Trenčín
NA PREDAJ | Stavebný pozemok 1184m2 pri Trenčíne
83 000 €

NA PREDAJ | Stavebný pozemok 1184m2 pri Trenčíne

83 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Pozemok pre rod. domy
 • Plocha pozemku: 1184 m2
 • Cena za m2: 70,10 €/m²
  ID inzerátu: 5051731
Spol. ZAJO Reality vám ponúka na predaj slnečný stavebný pozemok pri Trenčíne v obci Trenčianske Jastrabie v bočnej uličke v smere na Považský Inovec a Inoveckú chatu.

Pozemok má veľkorysú výmeru až 1184m2. V prednej časti má pozemok šírku 15m a v zadnej časti 23m. Pozemok je v najširšej časti široký 26m. Pozemok je mierne svahovitý a slnečný. Vstup na pozemok je cez existujúci mostík preverený statikom hneď vedľa asfaltovej prístupovej cesty. Na hranici pozemku sú umiestené všetky inžinierske siete ( elektrina, vodovod, plyn), kanalizácia v obci Trenčianske Jastrabie zatiaľ nie je vybudovaná.

Obec Trenčianske Jastrabie je rozvíjajúca sa obec s vybudovanou dobrou občianskou vybavenosťou. Nachádza sa tu veľká 9 ročná základná škola, materská škôlka, niekoľko obchodov, pošta, lekáreň, zdravotné stredisko s obvodnými lekármi, zubnou ambulanciu a stanoviskom rýchlej zdravotnej pomoci. V blízkosti pozemku sú viaceré turistické a cyklistické trasy na Považský Inovec. Obec sa nachádza cca 13km od Trenčína, čo predstavuje približne 15 minutovú cestu autom. Z obce je dobrá autobusová dostupnosť do okresného mesta Trenčín a do Bánoviec nad Bebravou. V obci je tiež vlakové nástupište smer Trenčín – Chynorany.
Cena pozemku je 83.000€, čo predstavuje 70,10€ za m2. Dohoda na cena možná.
Bližšie informácie vám rád zodpoviem na osobnom stretnutí alebo telefonicky na 0907980436.


Nami uvedená cena je vrátane poplatku za sprostredkovanie realitnou kanceláriou, vrátane právneho servisu a všetkých poplatkov, ako overenie podpisov a vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností v hodnote 66,- EUR.
Sme realitná kancelária, ktorá si zakladá na korektnom jednaní s klientom. V našom záujme je prvoradá spokojnosť ako predávajúceho tak i kupujúceho. Ak si chcete dohodnúť prehliadku, prípadne máte akékoľvek doplňujúce otázky, informácie Vám rád zodpoviem na tel. č. : 0907980436, emailovej adrese: zajac@zajoreality.sk prípadne v našej kancelárii so sídlom v Trenčíne, budova KERAMOPROJEKTU, 2 poschodie.
Tomáš Zajac – ZAJO Reality, s.r.o.

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
 • Šírka pozemku: 15 m
 • Terén pozemku: Mierne svahovitý
 • Umiestnenie: Intravilán
 • Funkčné využitie: Výstavba rodinného domu
 • Pripravenosť k výstavbe: Schválené v územnom pláne
Developerské projekty na jednom mieste

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty