Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 19. 03. 2023
Viola út, Maďarsko
MAĎARSKO - PEKNÝ REKREAČNÝ ZRUB PRI TERMÁLNOM KÚPALISKU.
27 000 €

MAĎARSKO - PEKNÝ REKREAČNÝ ZRUB PRI TERMÁLNOM KÚPALISKU.

Viola út, Maďarsko
27 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Chata, drevenica, zrub
  Stav: Pôvodný stav
 • Úžit. plocha: 60 m2
  Plocha pozemku: 300 m2
 • Cena za m2: 450 €/m²
  ID inzerátu: 5052189
MAĎARSKO - mestečko Tiszacsege. Ponúkame Vám na predaj v Exkluzívnom zastúpení zrubovú drevenú obývateľnú rekreačnú chatu iba 5 minút peši od termálneho kúpaliska v Tiszacsege, reštaurácia Csarda, lekáreň, nákupné centrum, obchody, pekáreň, požičovňa člnov. 

Investujte s istotou do nehnuteľnosti v krásnej prírode, raj rybárov, lesy, výborná infraštruktúra, služby na úrovni a celoročné termálne kúpalisko za plotom.

Chata má 3 izby, kuchyňu a kúpeľňu s WC. Stavba je drevená Zubová chata typu Poniklec - Československá výroba. Obec je vzdialená 130 km od Košíc cca 90 min jazdy z Košíc. Úžitková plocha je 60 m2. Pozemok 300 m2. Nehnuteľnosť sa predáva kompletne zariadená vrátane nábytku, tak ako na fotkách. Chata sa nachádza na udržiavanom pozemku vo veľmi tichej lokalite. IS : voda, elektrina, odpad, internet. 

Cena 27 000 € možnosť úpravy výhodnejšej ceny podľa aktuálneho kurzu Ft/€. Realitný servis je vrátane poplatkov spojených s prevodom nehnuteľnosti v zahraničí, vystavením a vybavením LAKCIM karty, súčinnosť pri prepise energií a služieb spojených s bývaním. Kompletný právny servis a prevod nehnuteľností zabezpečujeme advokátskou kanceláriou.

Doplnkové charakteristiky

 • Rok výstavby: 1980
 • Energetický certifikát: nemá
 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet nadzemných podlaží: 2
 • Počet izieb/miestností: 3
 • Terasa: Áno

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty