Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 19. 03. 2023
Jokai, Maďarsko
MAĎARSKO - MÉRA 5 IZBOVÝ DOM PO VNÚTORNEJ REKONŠTRUKCII S VEĽKÝM POZEMKOM 1600 M2.
65 000 €

MAĎARSKO - MÉRA 5 IZBOVÝ DOM PO VNÚTORNEJ REKONŠTRUKCII S VEĽKÝM POZEMKOM 1600 M2.

65 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Pôvodný stav
 • Úžit. plocha: 150 m2
  Plocha pozemku: 1600 m2
 • Cena za m2: 433,33 €/m²
  ID inzerátu: 5052196
DOHODA NA CENE ISTÁ ! - MAĎARSKO - Méra. Ponúkame Vám na predaj plne funkčný 5 izbový rodinný dom v obci Méra - Maďarsko.

Výmera domu je 150 m2 - 5 izieb, rotunda vhodná na zimnú záhradu, kuchyňa, komora, chodba, kúpeľňa, oddelené WC, 2 vstupy do domu. Vonkajšia terasa, sklad - dielňa, malá pivnica. Dom je po staršej vnútornej rekonštrukcii. Pozemok je oplotený s rozlohou 1600 m2 vhodný na pestovanie zeleniny, ovocia, v zadnej časti pozemku vlastný les. Zavedené všetky inžinierske siete : voda, elektrina, kanalizácia, plyn, studňa, možnosť kúrenia v kachľových peciach. Na pozemku sú ďalšie stavby vhodné ako garáž, sklad v pôvodnom stave. Podlahy - dlažba, laminátové podlahy, dvere a okná sú pôvodné drevené v dobrom stave. Kúrenie a ohrev vody je na plynový kotol. Nachádza sa na tichom mieste, jazda autom z Košíc za niekoľko minút po diaľnici. V blízkosti je mestečko Encs. V obci je  vlaková stanica. Výhody: slnečný, tiché prostredie, turistika, cykloturistika.

Cena 65 000 € - možnosť úpravy výhodnejšej ceny podľa aktuálneho kurzu Ft/€. Realitný servis je vrátane poplatkov spojených s prevodom nehnuteľnosti v zahraničí, vystavením a vybavením LAKCIM karty, súčinnosť pri prepise energií a služieb spojených s bývaním. Kompletný právny servis a prevod nehnuteľností zabezpečujeme advokátskou kanceláriou. Nehnuteľnosť sa nachádza v prihraničnej oblasti do 30 km od štátnej hranice, nie je problém s denným dochádzaním na Slovensko.

Doplnkové charakteristiky

 • Rok poslednej rekonštrukcie: 2010
 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet nadzemných podlaží: 1
 • Počet izieb/miestností: 5
 • Priechodná izba: Áno
 • Garáž: Áno

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty