Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 20. 03. 2023
Námestie Slobody, Zvolen
NA PRENÁJOM kancelárske priestory v centre Zvolena
Cena dohodou

NA PRENÁJOM kancelárske priestory v centre Zvolena

Námestie Slobody, Zvolen, okres Zvolen
Cena dohodou


  • Typ: Prenájom
    Druh: Kancelárie, admin. priestory
    Stav: Novostavba
  • Úžit. plocha: 78,4 m2
  • Cena vrátane energií: Áno
    ID inzerátu: 5053672
Ponúkame na prenájom kancelárske priestory v centre Zvolena na vrchnom poschodí budovy, ktorá je zároveň sídlom prevádzky Bistro Chef. Priestory sa nachádzajú v inteligentnej budove, ktorá ponúka služby vrátnice, výťah a možnosť 3 parkovacích miest vo dvore za budovou, ktorý je zabezpečená rampou.

Jedná sa o prenájom spolu troch kancelárskych miestností na 3 nadzemnom podlaží s výmerami: 15,7 m2 + 11,4 m2, 30,3 m2 a 21 m2. Súčasťou poschodia je aj spoločná kuchynka s kávovarom a chladničkou, kde samozrejmosťou sú spoločné toalety.

Inteligentná budova poskytuje kamerový systém s napojením na mestskú políciu, otváranie rampy, dvier a výťahu personálnou kartou, automatické nastavenie teploty kúrenia a klimatizácie s úspornými opatreniami – pri otvorení okna v lete sa klimatizácia sama vypne. Vlastník vie za poplatok zabezpečiť upratovacie služby, recepcia je otvorená v čase od 8:00 - 16:00 počas pracovných dní, ale vďaka inteligentnej budove sa do kancelárií dostanete prakticky kedykoľvek (24/7).

Vďaka sídlu prevádzky Bistro chef v rovnakej budove máte možnosť dobrého jedla, či posedenia pri káve doslova na skok. Poloha budovy je výhodná aj voči centru mesta, ktorého je priamou súčasťou, Zvolenská Európa je vzdialená necelých 600 m.

Cena prenájmu je poskytovaná na vyžiadanie. Kontaktovať nás môžete na tel. čísle +421 907 238 867, alebo mailom na adamsky@remgroup.sk

Doplnkové charakteristiky

  • Vlastníctvo: Osobné
Developerské projekty na jednom mieste

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty