Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 31. 05. 2023
Matúškova, Bratislava III - Nové Mesto
PRÉMIOVÝ 3 IZBOVÝ BYT S TERASOU V AURUM RESIDENCE MATÚŠKOVA
Cena dohodou

PRÉMIOVÝ 3 IZBOVÝ BYT S TERASOU V AURUM RESIDENCE MATÚŠKOVA

Cena dohodou


  • Typ: Predaj
    Druh: 3 izbový byt
    Stav: Novostavba
  • Úžit. plocha: 74,1 m2
  • ID inzerátu: 5053676
Ponúkame na predaj prémiový 3 izbový byt s terasou a výhľadom na panorámu mesta v novovznikajúcom lukratívnom rezidenčnom projekte AURUM RESIDENCE MATÚŠKOVÁ. ( www.aurumresidence.sk ) Projekt prinesie 13 reprezentatívnych bytov, každý s terasou či záhradou. Byty na 3 podlaží a strešný penthouse sa budú pýšiť výhľadmi na panorámu mesta, Bratislavsky hrad a Slavín.

Komorné bývanie svetových parametrov

Projekt kombinuje komorné bývanie v kľudnej lokalite s bývaním v modernom interiéry svetových parametrov. Každý jeden rezident bude mať možnosť prednostne využiť návrh a realizáciu interiéru na kľúč od renomovaného architektonického štúdia BLZK architekti. Cieľom je dosiahnuť naozaj výnimočný výsledok, ktorý vám zabezpečí nielen reprezentatívne a nadčasové bývanie, ale aj zhodnotí vaše investované peniaze.


Štandard a kvalita pre najnáročnejších

Bytový dom ponúkne 2,3 a 4 izbové byty v štádiu holo-byt, ale vo vysokom technickom štandarde, ktorý ponúkne- podlahové kúrenie, hliníkové veľkoformátové okná, vonkajšie žalúzie, stropné chladenie zakomponované do betónového stropu a nadštandardnú svetlú výšku v bytoch. O bezpečie vás a vášho majetku sa postará kamerový systém, bezpečnostné vstupné dvere a moderný video-vrátnik. Ku každému bytu je možné dokúpiť parkovacie státia v podzemnej garáži.


Výnimočná lokalita

Poloha na rozhraní Nového mesta v jadre lokality Stráže, ktorá sa vyznačuje perfektnou polohou, zástavbou rodinných domov a množstvom zelene dostatok kľudu a výbornú dostupnosť. Do starého mesta sa dostanete doslovne za pár minút a susedné chodníčky pozdĺž viníc vám poskytnú dokonalé útočisko pre prechádzky s deťmi či domácimi miláčikmi.

Pre bližšie info ohľadom projektu a dohodnutie si stretnutia nás kontaktujte na čísle 0903466622.

Táto nehnuteľnosť je súčasťou developerského projektu

Aurum Residence Matúškova

Počet bytov: 5
Stav projektu: Vo výstavbe
Cena dohodou

Doplnkové charakteristiky

  • Vlastníctvo: Firemné
  • Počet izieb/miestností: 3
Developerské projekty na jednom mieste

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty